021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

کلاس ریاضی تیزهوشان ششم

کلاس ریاضی تیزهوشان ششم

کلاس آنلاین ریاضی تیزهوشان ششم 

یکی از مهم ترین مشکلاتی که دانش آموزان متوسطه اول  و دبستان دارند این است که از لحاظ پایه ای در درس ریاضیات  بسیار ضعیف هستند و خیلی از نکات درس های پایه سال ها گذشته را فراموش کرده اند دانش آموزان دبستان و متوسطه اول ، باید در ابتدا  در درس ریاضی که از پایه مشکل دارند تقویت شوند . دانش آموزان هر چه از مقطع پایین تر درس ریاضیات رو جدی بگیرند قطعا در مقاطع بالاتر به مشکل نمی خورند، دانش آموز مقطع ششم درس ریاضی را در وهله اول  در مدرسه تمرین و دوره  کند و در مرحله بعدی با شرکت در کلاس ریاضی تیزهوشان ششم سطح ریاضیات خود را بالا ببرد ،  چرا که تغییر مقطع همواره با افت تحصیلی برای دانش آموزان همراه است  . اگر دانش آموز مقطع ششم دروس ریاضی ششم و علوم ششم را جدی بگیرد  در سال های آتی در مقطع هفتم ، هشتم ، نهم به هیچ عنوان مشکلی نخواهد داشت و در وهله ی بعدی درکنار تقویت پایه تحصیلی خود، با  تمرکز بر روی درس ریاضی می تواند  در هوش و استعداد تحلیلی که آیتم امتحانات ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی است جزو نفرات برتر باشد  و در انتها  قبولی شما عزیزان در این امتحانات  را تضمین می کند .

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

 

در پایه ششم به هفتم آزمون تیزهوشان فقط مباحث هوش و استعداد تحلیلی مورد سوال قرار می گیره که طی دو دفترچه در اختیار دانش‌آموز ها قرار داده می شود ،  سوالات دفترچه شماره یک آزمون تیزهوشان ششم، فقط از مباحث هوش و استعداد تحلیلیه و دفترچه شماره دو سوالات سرعت و دقت. اما گفتن این نکته خالی از لطف نیست که دانش آموزانی که در ریاضی ششم مشکل دارند قطعا در هوش و استعداد به مشکل می خورند ، پس بهتر است ریاضی تیزهوشان ششم را جدی بگیرید ، حتما سعی کنید یه کتاب کمک درسی تهیه کرده و در کنار آن در  کلاس ریاضی تیزهوشان ششم موسسات برتر در زمینه تیزهوشان شرکت کنید .

مشاهده
آغاز ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

کل مواردی که در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم مطرح می‌شه در کتب درسی متاسفانه نیامده است . به دلیل اینکه در کتب درسی دانش آموزان پایه ششم، درسی درمورد هوش و استعداد تحلیلی وجود نداره. به‌همین خاطر لازمه که دانش‌آموزی که هدفمنده و هدفش قبولی  در آزمون تیزهوشانه ، باید در کلاس‌ آمادگی آزمون تیزهوشان شرکت کنه تا بتوانند وارد مدارس سمپاد شوند.

مهمترین فصل های ریاضی تیزهوشان ششم

در کتاب ریاضی ششم در مقطع دبستان عبارت اند از :

 1. فصل تقارن و محتصات
 2. تناسب و درصد
 3. تقریب

این سه فصل از ریاضی ششم جزو مهم ترین فصل های کتاب درسی است که باید توجه ویژه ای به این فصول داشته باشید.

 

کلاس ریاضی تیزهوشان ششم موسسه یک شو

سوالات آزمون های تستی ریاضی تیزهوشان ششم را چگونه دانلود کنم ؟

بلافاصله بعد از برگزاری آزمون های آزمایشی قلمچی ، تیزمکس ، … سوالات تستی کلیه درس ها مقطع ششم از جمله ریاضی ششم عادی ، ریاضی ششم تیزهوشان ( پیشرفته ) ، هوش ششم ، علوم ششم … در قسمت دانلود آزمون های آزمایشی سایت یکشو بارگذاری شده و شما دانش آموزان مقطع ششم و مقطع نهم می توانید دانلود کنید و از سوالات تستی استاندارد این آزمون ها استفاده کنید.

همچنین مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، پرسش های آزمون دارای ویژگی هایی همچون نکات زیر می باشند.

 • چهار گزینه ای بوده و تنها یک گزینه به نسبت مابقی دارای پاسخ مناسب تری است که به عنوان جواب صحیح در نظر خواهد گرفته شد.
 • همچنین به ازای هر پاسخ صحیح 3 نمره مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 1 نمره منفی برای دانش آموز در نظر گرفته خواهد شد.
 • در ضمن برای سوالات بدون پاسخ نیز نمره ای در نظر گرفته نخواهد شد.
مشاهده
کلاس علوم تیزهوشان ششم

چگونه می توان ریاضی تیزهوشان ششم آماده شد؟

دانش آموزان به جهت رقابت نزدیکی  که  در  مدارس شاهد هستیم، نیازمند تلاش بیشتری  برای موفقیت خواهند بود. ابزارهای مختلفی وجود دارد که داوطلبان واجد شرایط می توانند در این مسیر از آن بهره مند شوند که برخی از آن ها عبارت اند:

 • استفاده از نمونه سوالات امتحانی  ریاضی ششم سال های گذشته مدارس دیگر به خصوص بررسی سوالات آزمون های استانی
 • مطالعه بهترین منابع ریاضی تیزهوشان ششم
 • داشتن برنامه ریزی،  آزمون تستی و تشریحی ،سوالات پیشرفته ریاضی ششم  متناسب با نقاط قوت و ضعف دانش آموز
 • دریافت مشاوره از کارشناسان متخصص در این حوزه در کنار شرکت در دوره های آموزشی مختلف ( کلاس آنلاین ریاضی ششم )
 • آشنایی با تکنیک های تست زنی و  تشریحی روش های صحیح حل سوالات ریاضی ششم

سوالات متداول

1- سوالات  ریاضی تیزهوشان ششم  آزمون های آزمایشی  از کجا  طراحی می شود؟

پرسش های این آزمون صرفا به منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان مطرح می شوند.

2- کدام موارد جهت آمادگی برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم ضروری است؟

داشتن برنامه ریزی متناسب با نقاط قوت و ضعف دانش آموز، شرکت در آزمون های شبیه سازی شده و البته دوره های آموزشی می تواند در این امر موثر واقع شود.

3- چطور می توان در کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کرد؟

به منظور ثبت نام در کلاس تیزهوشان ریاضی ششم آنلاین تیزمکس می توانید به لینک موجود در این مقاله مراجعه نمایید.

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...