کنکوری ها و بیماری کرونا چالشی برای پیشرفت
کنکوری ها و بیماری کرونا چالشی برای پیشرفت
5 (100%) 1 vote[s]

کنکوری ها و بیماری کرونا چالشی برای پیشرفت
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

کنکور و بیماری کرونا چالشی برای پیشرفت

 

این روزها فراز و نشیب شما کنکوری ها رسید به کرونا ، خیلی ها استرس دارند نگرانی دارند همه این ها هست ولی این هم باید در نظر بگیرید با وجود همه این فراز و نشیب ها اخبار و شایعات و خیلی چیزهای دیگه شما الان در مسیر کنکور هستید که براش ی هدف بزرگتر دارید.

خیلی هدف ها در زندگی ما وجود داره ولی کنکور ی هدف واضح و شفاف برای شما ایجاد می کند. مثل پزشکی ، مهندسی و …

برای یک هدف باید هر روز جنگید حتی روزهایی که نگرانید حتی روزهایی که حالتون خوب نیست حتی روزهایی که خسته اید کسی که هدف داره باید هر روز بجنگه . شما خودتون این مسیر رو آغاز کردید شما خودتون پا در این مسیر گذاشتید ، پس امروز شما برای این مسیری که تا الان براش زحمت کشیده اید مسوول هستید.

همه مشکلات هست ولی هیچ کدومش این رو تایید نمیکنه شما تلاشت کمرنگ تر بشه ، همیشه باید تلاش کنی و هر روز که به مقصد نهایی شما که کنکور هست دارید نزدیک میشید باید تلاشون رو بیشت رو بیشتر کنید.

شمانباید تسلیم بشید . بچه ها خیلی ها زود تسلیم میشوند . و مطمئن باشید اونایی تو کنکور موفق نمی شوند که زود تسلیم می شوند.هنوز تا کنکور کلی فرصت هست ولی متاسفانه عده ای دست از تلاش برداشته اند .  چون هر روزی که به کنکور نزدیک میشوید ارزش روزهای شما بیشتر میشود .

همه شما تا الان ۶۰ درصد مسیر رو طی کردید و ۴۰ درصد نهایی اون باقی مونده که این باقیمونده راه مشخص میکنه که چه رشته ای قراره قبول شی و سال بعد این موقع سر چه کلاسی هستی تو چه دانشگاهی هستی چه شهری هستی!!!! پس تلاش امروز شما خیلی ارزشمنده چرا که تعیین کننده جایگاه نهایی شماست

کنکوری های عزیز در این ایام تعطیلات مطمئن باشید اگر کلاس هاتون تعطیل شده و تو آموزشتون ضربه ای وارد شده کنکور شما هم مثل کنکور دکترا و آزمون نظام مهندسی به تاخیر میفته پس وقتی که همه چیز به روال عادی خودش برگرده شما هنوز هم فرصت دارید و میتونید به خوبی از زمانی که مونده استفاده کنید.

همه ما در موسسه یک شو نگران شما هستیم و دوست داریم که به موفقیت برسید چرا که موفقیت شما هدف ماست .

 

در همین راستا هم طرح ۱۲۰ روز مشاوره با رتبه های برتر کنکور رو ۴۰ درصد تخفیف ویژه گذاشتیم که همه شما بتونید استفاده کنید و بهره ببرید.

 

برای دریافت رایگان جزوه زیست رتبه برتر کنکور کلیک کنید

برای شروع دوره مشاوره ۱۲۰ روزه کلیک کنید

amirsoheil.gh

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات