021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

کلاس هوش نهم تیزهوشان

کلاس هوش نهم تیزهوشان

کلاس هوش تیزهوشان نهم 

در امتحانات تیزهوشان و ورودی مدارس برتر همچون علامه حلی ، فرزانگان ، انرژی اتمی ، علامه طباطبایی درسی که فوق العاده تاثیر گذاره درس هوش و استعداد تحلیلی است . در آزمون ورودی مقطع نهم به دهم حتما باید این درس رو جدی بگیرید ، با توجه به اینکه در مدارس متوسطه اول متاسفانه همچین درسی و جود ندارد ، دانش آموزان نهمی باید حتما در کلاس هوش نهم تیزهوشان موسسات مختلف مثل موسسه قلمچی ، موسسه تیزمکس …… شرکت کنند و یا حداقل کاری که برای قبولی در مدارس برتر باید انجام دهند تهیه کتاب های مناسب برای درس هوش و استعداد تحلیلی است و روزانه بصورت منظم تست های مربوط به هوش تیزهوشان را زده و بررسی روزانه را انجام دهند. بهترین کتاب های تیزهوشان را از این مقاله مطالعه کنید .

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

چرا باید در مدارس تیزهوشان قبول شویم ؟

همانطور که اطلاع دارید  مدارس نمونه دولتی و  تیزهوشان همیشه به عنوان یکی از مدارس برتر  شناخته شده و دانش آموزان و اولیا  آنها علاقه زیادی به ادامه تحصیل در مدارس سمپاد (تیزهوشان )  دارند. از شاخصه های اصلی   این مدارس می توان به ساعات تدریس بیشتر، برنامه آموزشی خاص، استفاده از کتاب های کمک اموزشی سطح بالا ، مشاوره تحصیلی ،  و همچنین محیطی کاملا علمی  اشاره کرد که سبب می شود هر ساله دانش آموزان زیادی جهت قبولی در  آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند  و متاسفانه تعداد محدودی در این مدارس پذیرفته می شوند به نظر اکثر مشاوران قبولی در مدارس با کیفیت بالا ،  حتی از قبولی در کنکور سراسری مهم تر است، چرا که دانش آموزان نهمی که در مدارس تیزهوشان قبول می شوند قطعا شانس بالایی برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه یا همان کنکور خواهند داشت . آزمون تیزهوشان از آن دسته آزمون هایی است که به موجب مواردی که در بخش فوق ذکر شد، همواره نظر دانش آموزان زیادی را به خود جلب می کند. بنابراین هر یک از داوطلبان جهت سبقت گرفتن از بقیه دانش آموزان ، مستلزم کسب آمادگی و فراهم نمودن بستر های لازم جهت موفقیت در آزمون تیزهوشان می باشند. طبق آماری که همه‌ساله سازمان سنجش کشور اعلام می‌کند، بیش‌از هفتاد درصد نفرات اول کنکور سراسری، از فارغ التحصیلان  مدارس تیزهوشان هستند و این نشان‌دهنده این است  که این مدارس از نظر سطح علمی و قبولی ، دارای رتبه برتر در بین سایر مدارس مشابه هستند و دانش‌آموزی که در این مدارس قبول می‌شوند  عملاً قبولی  در دانشگاه‌های معتبر و تراز اول کشور خود را  تضمین کرده است.

مشاهده
نمونه کارنامه قبولی کنکور رشته های تجربی ریاضی انسانی

 

کلاس هوش نهم تیزهوشان موسسه یک شو

راه های قبولی آزمون تیزهوشات  نهم به دهم 1401 – 1402

شاید قبولی در آزمون تیزهوشان کار سخت و غیر ممکنی برای دانش آموزان و والدین آنها به نظر برسد اما لازم است بدانید برخلاف تعداد بالای شرکت کنندگان این آزمون، تعداد داوطلبانی که برای قبولی در آن تلاش و کوشش بسیار می کنند، بسیار کم است یا بهتر بگوییم اکثرا راه قبولی تیزهوشان را اشتباه می روند.

همچنین انجام برخی از امور مانند هدف گذاری برای قبولی ، استفاده از کتب کمک درسی مناسب ، شرکت در کلاس های تقویتی و کمک گرفتن از یک مشاور تحصیلی مناسب  می تواند دانش آموزان را در رسیدن به موفقیت یاری رساند. پیشنهاد ما به شما توجه به روش های افزایش شانس قبولی در آزمون تیزهوشان است که در ادامه به برخی از آنها  می پردازیم:

 • آموزش و حل  جزوات درسی و تمرین در دروس علوم نهم و ریاضی نهم
 • برنامه ریزی و مشاوره
 • یادگیری تکنیک های تست زنی با شرکت در کلاس آنلاین یا حصوری تیزهوشان تیزمکس
 • حل تمرین های کتاب های کمک آموزشی خوب و پربازده هوش تیزهوشان ، علوم  نهم تیزهوشان ، ریاضی نهم تیزهوشان
 • تمرکز ویژه روی درس استعداد تحلیلی که 50% راه قبولی تیزهوشان است
 • پیگیری مستمر عملکرد دانش آموز توسط اولیا یا مشاور خصوصی
 • شرکت در آزمون های آنلاین تیزهوشان نهم تیزمکس یا قلم چی نهم

چرا باید در کلاس های آنلاین تیزهوشان نهم شرکت کنیم؟

 دانش آموزان  با شرکت در کلاس های آنلاین آمادگی آزمون تیزهوشان 1402 ، شانس خود را برای قبولی در آزمون، چندین برابر افزایش می دهند .تقریبا بالای 70% از دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان قبول می شوند در کلاس های تیزهوشان کلیه دروس شرکت کرده اند تا زمانی که شما یک دبیر حرفه ای تیزهوشان کنار خود نداشته باشید قطعا قبولی در این آزمون به راحتی اتفاق نخواهد افتاد . شاید خیلی از داوطلبان تیزهوشان از کلاس های آنلاین هوش ، کلاس ریاضی نهم ، کلاس علوم نهم  فراری باشند اما به این نکته توجه داشته باشید  که کلاس های آنلاین تیزهوشان  نهم موسساتی همچون تیزمکس کاملا متفاوت از کلاس های متفرقه است و جهت آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون برگزار می گردد. کلاس آنلاین بسیاری از مشکلات کلاس حضوری را ندارد.

مزایای کلاس آنلاین هوس  نسبت به کلاس حضوری هوش :

 1. از هر شهری می توانید در کلاس های شرکت کنید
 2. به بهترین دبیران تهران دسترسی دارید
 3. مشاوره اختصاصی دارید
 4. از بین بردن هزینه های گزاف کلاس حضوری و هزینه رفت آمد
مشاهده
آغاز ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

 

 

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...