021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

کلاس علوم تیزهوشان ششم

کلاس علوم تیزهوشان ششم

کلاس علوم تیزهوشان ششم / پایه ششم ابتدایی از مهم ترین پایه های مقطع دبستان می باشد . در این مقطع دروس اصلی شامل دروس ریاضی ششم ، علوم ششم و فارسی ششم می باشد که می بایست دانش آموزان این دروس را با دقت بیشتری بخوانند زیرا که پایه دروس سال های بعدی می باشد .

در آزمون تیزهوشان از کتاب علوم به طور مستقیم سوالی مطرح نمی شود و تمامی سوالات از مباحث مختلف هوش می باشد اما نکته حائز اهمیت این است که سوالات هوش به انواع مختلفی از جمله هوش طبیعی ، هوش استنباطی ، هوش کلامی و …. تقسیم بندی می شوند . برای پاسخ گویی به این سبک سوالات شما باید اطلاعات و سواد علمی متناسب با سوالات را نیز داشته باشید که بتوانید مفهوم سوال را درک کنید و بعد به حل سوال بپردازید .

به همین منظور دانش آموزان با شرکت در کلاس علوم تیزهوشان ششم سطح علمی خود در زمینه مباحث علوم ششم و هوش طبیعی را افزایش می دهند و هنگامی که با سوالات از این دست روبرو می شوند ذهن پویاتری دارند و بهتر می توانند راهکار مناسب را پیدا کنند

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

ویژگی های کلاس خوب علوم تیزهوشان ششم

کلاس تیزهوشان ششم برای آمادگی در آزمون های ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان باید از استاندارد ها و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشد که در این جا به طور تخصصی به بررسی کلاس علوم تیزهوشان ششم می پردازیم .

مشاهده
کلاس هوش نهم تیزهوشان

مدرس خوب علوم تیزهوشان ششم

اولین ویژگی مهم یک کلاس خوب دبیر و استاد مربوطه به آن کلاس است . دبیر ، رییس کلاس است و فرمان کلاس در دست دبیر می باشد و خروجی هر کلاس متناسب با عملکرد و ارائه مطلب توسط دبیر می باشد . اولا دبیر خوب علوم تیزهوشان ششم باید مطالب متناسب با آزمون تیزهوشان را به خوبی به دانش آموزان همراه با مثال های متنوع ارائه دهد و از پرداختن به مطالب خیلی سطح بالا خودداری کند و آن چه که نیاز قطعی دانش آموز است را ارائه دهد .  در آکادمی تیزمکس دبیران علوم تیزهوشان ششم ، افرادی با سابقه ، دارای سطح علمی بالا ، خلاق و مسلط به آزمون ها و سوالات تیزهوشان می باشند و می توان گفت بهترین کلاس علوم تیزهوشان توسط دبیران تیزمکس برگزار می شود

کلاس علوم تیزهوشان ششم موسسه یک شو

جو علمی مناسب در کلاس علوم تیزهوشان ششم

در یک کلاس خوب باید دانش آموزان یک دست باشند یعنی همگی در یک سطح علمی متناسب باشند و همچنین مشتاق دریافت مباحث جدید و حل سوالات چالشی در کلاس باشند هرچه دانش آموزان حاضر در کلاس های علوم تیزهوشان ششم از سطح علمی بهتری برخوردار باشند قطعا کلاس نیز از کیفیت بالاتری برخوردار است ، معمولا در موسسات مختلف دانش آموزان بدون هیچ فیلتری وارد کلاس ها می شوند و در نهایت کلاس ها از بازدهی خوبی برخوردار نیستند . در آکادمی تیزهوشان تیزمکس معمولا دانش آموزان با تعیین سطح علمی وارد موسسه می شوند و سطح بندی دقیق انجام می گردد و در نهایت کلاس های بسیار پویا و پربازدهی برگزار می گردد .

مشاهده
آغاز ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

محیط مناسب برگزاری کلاس علوم تیزهوشان ششم

برای برگزاری یک کلاس مناسب چه به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین باید محیط مناسب فراهم گردد. برای کلاس حضوری ، برگزاری کلاس در فضای بزرگ و وجود صندلی های مناسب و محیط متناسب علمی باید رعایت شود تا دانش آموزان احساس راحتی کنند و انتقال مطلب راحت تر اتفاق بیفتد همچنین در محیط آنلاین نیز باید ارائه تصویر و مطالب در فضای مناسب و انتقال صدای استاد از طریق میکروفن استاندارد صورت پذیرد . در این زمینه نیز کلاس های حضوری موسسه تیزمکس در محیط دانشگاه های برتر و کلاس های آنلاین از طریق نرم افزار های به روز و با کیفیت بالایی برگزار می شود.

 

اقدامات دانش آموزان بعد از کلاس های علوم تیزهوشان ششم

دانش آموزان باید علاوه بر شرکت در کلاس ، متناسب با کلاسی که شرکت کرده اند به حل سوال و تمرین و همچنین مرور مباحث تدریس شده بپردازند . خیلی از اوقات دانش آموزان فقط به کلاس بسنده کرده و بعد از کلاس مطالعه و تمرین خاصی ندارند که این اقدام در واقع بسیار مهلک می باشد چراکه حتی اگر دانش آموز از سطح هوش و یادگیری خوبی برخوردار باشد باید بعد از کلاس اولا تمامی جزوه و درسنامه را مرور و مطالعه کند و بعد از کتاب های تست خود به حل سوال و مطالب متناسب با آن بپردازند . توصیه دیگری که به دانش آموزان داریم این است که قبل از کلاس نیز به پیش خوانی بپردازند چرا که دانش آموز با ذهن باز تری به کلاس می رود و قطعا مطالب بهتری را می تواند دریافت کند

 

 

 

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

%17
تخفیف
دور دنیا در چهار ساعت گاج جامع تحربی

جامع کنکور تجربی 1400

۲۰۵ تومان
1402