021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt
your-alt
your-alt

چرا کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی انتشارات کاهه

کتاب هوش و خلاقیت کاهه

کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی کاهه از سال ششم تا نهم به صورت اختصاصی به تقویت و ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان پایه‌‌های ششم تا نهم برای آمادگی در آزمون تیزهوشان می‌پردازد.  کتاب هوش و خلاقیت  انتشارات کاهه مجموعه‌‌ای جامع و کامل از تست‌های طبقه‌بندی و کاربردی مطرح شده از کتاب درسی را در خود جای داده است. دانش‌آموزان تیزهوشان  پایه‌ی ششم و هفتم با کمک  این کتاب به بانکی قابل قبول از سوالات چهارگزینه‌ای به همراه پاسخ کلیدی دسترسی خواهند داشت. این جریان موجب تقویت مهارت‌های این عزیزان در پاسخگویی به سوالات و موفقیت در آزمون‌های استاندارد و پیشرفته از جمله آزمون ورودی مدارس سمپاد و مدارس حلی و مدارس برتر نمونه دولتی  شده و آنها را با زوایای متفاوتی از مباحث هوش و استعداد تحلیلی این پایه تحصیلی آشنا می‌کند. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 13 آزمون همراه با درسنامه مختصر و مفید 15 آزمون ترکیبی 9 آزمون استعداد تحلیلی

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

دانلود بخشی از کتاب هوش و استعداد کاهه (کلیک کنید )

چرا کتاب هوش و خلاقیت کاهه جزو بهترین کتاب  های جمع‌بندی برای تیزهوشان نهم و ششم  هست ؟

اغلب دانش آموزان تیزهوشان و اولیا در زمان انتخاب کتاب های کمک آموزشی آزمون ورودی تیزهوشان چه در مقطع ششم و چه در مقطع نهم دچار تردید می شوند و به دنبال بهترین کتاب تیزهوشان می باشند و از آنجا که درس استعداد تحلیلی در آزمون های ورودی فوف العاده حایز اهمیت هست باید در انتخاب منبع وسواس خاصی به خرج داد ، در سال منتهی به آزمون ورودی تیزهوشان آنقدر وقت بسیاری برای بررسی ،مطالعه ، حل تست منابع مختلف وجود ندارد پس باید بهترین منبع استعداد تحلیلی و خلاقیت را دربین این حجم از کتاب در بازار تیزهوشان انتحاب کرد ، کتاب های انتشارات کاهه دارای چارچوب مناسب و هدفمند جهت قبولی شما عزیزان در امتحانات چهارگزینه ای می باشد .پس اگر به دنبال یکی از انتشارات خوب هستید انتشارات کاهه می تونه کمک شایانی به شما عزیزان در این هیاهوی تیزهوشان بکند.

مشاهده
راه های قبولی در تیزهوشان

کتاب هوش و خلاقیت کاهه موسسه یکشو

کتاب هوش و خلاقیت ششم تا نهم از جمله کتب کمک درسی است که مهم ترین نکات و مباحث مرتبط با هوش و خلاقیت را در دو بخش درسنامه و آزمون ارائه می‌دهد. این کتاب شامل چندین آزمون مختلف است که به صورت موضوعی و طبقه بندی شده، ترکیبی، شبیه سازی شده و سایر اشکال طرح شده‌اند.

هر بخش از این آزمون‌ها دربردارنده‌ی چند فصل مختلف است که تست‌های مهم تالیفی و شناسنامه دار طرح شده بر اساس مباحث مهم هوش را پوشش می‌دهند؛ در ابتدای هر فصل از آزمون‌ها، درسنامه‌ای کوتاه قرار دارد که در آن نکات اصلی برای پاسخ دهی به سوالاتی که در ادامه‌ی فصل قرار گرفته‌اند به طور خلاصه و بسیار کوتاه تحت بررسی قرار گرفته‌اند. این نکات همراه با مثال‌هایی ارائه می‌شوند که فهم بهتر و دقیق‌تر آن‌ها را آسان می‌کند.

بیشتر بخوانید : زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401

در ادامه‌ی فصل نیز به سوالات چهار گزینه‌ای می‌رسید که بر اساس نکات قید شده در مبحث مورد مطالعه طرح شده‌اند و با پاسخ دهی به آن‌ها، آمادگی ذهنی خود را برای حل تست‌های مشابه افزایش خواهید داد. زبان این کتاب رسمی می‌باشد؛ با این وجود کوتاهی درسنامه باعث می‌شود تا کتاب را به شکلی مفید مطالعه کنید و از بهره‌گیری از نکات قید شده در بخش‌های مختلف آن خسته نشوید.

کتاب هوش و خلاقیت ششم تا نهم از منابع کمک آموزشی است که می‌توانید با استفاده از آن آمادگی لازم را جهت حضور در آزمون تیزهوشان به دست آورید و موفقیت خود در این آزمون را تضمین شده بدانید. در صورتی که مایل هستید در زمانی سریع و کوتاه به مهم‌ترین نکات و مباحث هوش مسلط شوید، این کتاب کارایی بسیاری برای شما داشته و شما را به این هدف نزدیک خواهد کرد.

مشاهده
 کتاب جامع تیزهوشان نهم مرشد انتشارات مبتکران

نگاه دقیق تر به کتاب هوش انتشارات کاهه

ابتدا  هر فصل با درسنامه شروع می شود درسنامه شامل توضیحات به صورت خلاصه و شامل کلیه مباحث مهم همان فصل می باشد که ابتدا باید درسنامه همان فصل را به طور کامل مطالعه کنید و بعد از تسلط کافی به سراغ بخش های بعدی بروید. حتما مثال هایی که در درس نامه کتاب انتشارات کاهه آمده است را با دقت کامل ابتدا مطالعه و پی از یادگیری قبل از هر کاری اون مثال ها رو دوباره به صورت جدا حل کنید.

بخش بعدی شامل سوالات چهارگزینه ای که شامل سوالات احتمالی آزمون ورودی تیزهوشان می باشد ، یکی از خوبیهای کتاب هوش کاهه وجود سوالات از درجه آسان به سمت سخت هست که دانش آموز با حل این سوالات شناسنامه دار کم کم می تواند سطح علمی و استعدادی خود را افزایش دهد . کتاب شامل آزمون های مبحثی آزمون های جامع یا شبیه سازی شده تیزهوشان می باشد که حتما پیشنهاد می شود به صورت کامل سوالات را حل کنید.

در کل این کتاب جزو استاندارد ترین کتاب های وروردی تیزهوشان می باشد . کتاب هوش کاهه از 13 آزمون همراه با درسنامه اختصاصی ، 15 آزمون ترکیبی ، 9 آزمون استعداد تحلیلی در 152 صفحه به قلم محمد حسن کاهه گردآوری  شده است .

 

 

مشاور

68 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

%55
تخفیف

پکیج نکته و تست استعداد تحلیلی نهم

۹۰۰,۰۰۰ تومان
4592
%55
تخفیف

پکیج نکته و تست استعداد تحلیلی ششم

۹۰۰,۰۰۰ تومان
6493
%17
تخفیف
دور دنیا در چهار ساعت گاج جامع تحربی

جامع کنکور تجربی 1400

۲۰۵ تومان
1402