021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

 کتاب جامع تیزهوشان نهم مرشد انتشارات مبتکران

 کتاب جامع تیزهوشان نهم مرشد انتشارات مبتکران

چرا کتاب جامع تیزهوشان نهم مرشد مبتکران ؟

با توجه به اهمیت پایه نهم از جهت شرکت در آزمون های ورودی مدارس برتر و تیزهوشان کتاب فوق در دو جلد  گردآوری  شده است که نمونه سوالاتی از نهم ارائه شده است و یکی از بهترین کتاب های تیزهوشان است.

ارائه سوالات تستی  در  درسهای :  1) ریاضی نهم   2) آموزش قرآن و پیام های آسمانی نهم  3)فارسی  نهم  4) عربی  نهم  5) زبان انگلیسی  نهم  6) مطالعات اجتماعی  نهم   7) استعداد تحلیلی

از ابتدای کتاب آزمون های متنوعی که پوشش دهنده درس های پایه نهم میباشد ارائه شده است

آزمون ها در قالب های متفاوتی چون  :

  1. آزمون های 8 مرحله ای نمونه دولتی
  2. آزمون های 8 مرحله ای تیزهوشان
  3. آزمون های جامع نمونه دولتی
  4. آزمون های جامع تیزهوشان

 

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

کتاب جامع نهم سری مرشد از انتشارات مبتکران جهت  ارائه نمونه سوالات آزمون های تیزهوشان و مدارس برتر  تألیف شده تا دانش آموز نهم  با بررسی سوالات، با  سبک  آزمون ها، سطح سوالات و تعداد سوالات آزمون ها آشنایی کامل را بدست بیاورد و با خیالی آسوده در این آزمون ها شرکت کند. کتاب در دو جلد به چاپ رسیده که جلد اول شامل سوالات و جلد دوم آن شامل پاسخ نامه های کامل سوالات می باشد. کتاب مرشد جامع نهم درس نامه ندارد و لحن آن  به صورت رسمی است. فهرست کتاب بسیار دقیق است و صفحات شروع هر آزمون در آن مشخص شده است. در ادامه به بررسی کتاب جامع تیزهوشان 9 ام مرشد نوشته استادان  بنفشه فاضلی، حامد یاری، علی غلامی، مجید علی محمدی، محمد برجی اصفهانی و مریم قانع می پردازیم.

مشاهده
چرا کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی انتشارات کاهه

طرح روی هر دو جلد  بسیار جذاب  است و کاملاً مرتبط با محتوا و متناسب با آزمون ها در نظر گرفته شده است. استفاده از رنگ سبز-آبی برای حاشیۀ صفحات، زیبایی چشمنوازی  به کتاب داده است. جنس کاغذ کتاب سفید و کیفیت آن  بسیار بالاست. فونت نوشته ها و فاصله خطوط بسیار متناسب انتخاب شده اند. تصاویر  همگی با کیفیت  بسیار بالا و دقیق ترسیم شده اند.

کتاب جامع نهم مرشد مبتکران به خوبی توانسته هر آنچه مخاطب نیاز دارد تا به آمادگی کامل برای شرکت در آزمون های تیزهوشان و ورودی مدارس نمونه دولتی برسد را در اختیار وی قرار دهد. حجم کتاب بسیار متناسب با محتوای آن است. جلد اول کتاب دارای حجم 382 صفحه و جلد دوم آن 379 صفحه است و در مجموع 2,560 تست را کتاب در خود جای داده است. دقت علمی و نگارشی کتاب نیز بالاست. بهتر است مخاطب از دو بخش اول کتاب به صورت مستمر در طول سال تحصیلی و از آزمون های جامع در ایام نزدیک به آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی استفاده کند.

جامع تیزهوشان مرشد مبتکران موسسه یکشو

 

برای دانلود کتاب جامع نهم تیزهوشان مرشد کلیک کنید 

 

جامع نهم مرشد مبتکران (جلد اول) در یک نگاه 

 

  • طبقه بندی استاندارد تمامی  سوالات
  • پوشش آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت کامل
  • فهرست کامل
  • ​پاسخ نامه کاملا تشریحی
  • فاقد پاسخ نامه کلیدی
  • ​فاقد آزمون های نمونه دولتی سال های اخیر

 

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...