021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی + پاسخ تشریحی

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی / امتحانات سال دوم ابتدایی شاید به ظاهر ساده به نظر بیایند ولی نقطه اصلی و شروع مسیر یک دانش آموز مقطع ابتدایی می باشد . یکی از ایرادات دانش آموزان دوم ابتدایی وابستگی به سوالات معلم خود می باشد در حالی که یک دانش آموز موفق باید بتواند به سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی همه مدارس پاسخ بدهد

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی / به همین منظور ما برای دانش آموزان دوم ابتدایی نمونه سوالات امتحانی نیم سال اول دی ماه و نیم سال دوم خرداد ماه را قرار داده ایم که می توانید با دانلود سوالات پایه دوم ابتدایی و تمرین و حل سوالات در منزل به آمادگی لازم برسید .

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی /  در این مقاله تمامی نمونه سوالات امتحانی  شامل نمونه سوال امتحانی فارسی دوم ، نمونه سوال امتحانی هدیه آسمانی دوم ، نمونه سوال امتحانی علوم تجربی دوم ، نمونه سوال امتحانی ریاضی دوم برای آمادگی در امتحانات قرار داده شده است .

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی / همیشه تاکید کرده ایم برای موفقیت تحصیلی در همه دوران تحصیلی چه ابتدایی چه متوسطه اول و چه دبیرستان و کنکور تمرین و تکرار مهم ترین بخش موفقیت می باشد و علی الخصوص مقطع ابتدایی لازمه آن کار کردن با دانش آموز در منزل می باشد و اولیا می نوانند به جای هزینه برای معلم خصوصی دوم دبستان نمونه سوالات امتحانی پایه دوم ابتدایی را دانلود کرده و با فرزندان خود در منزل کار کنید.

نکات مهم در برنامه ریزی برای دانش آموزان دوم ابتدایی

شاید تصور کنید که برنامه ریزی برای دانش آموزان ابتدایی کاری ساده و راحت است اما باید بدانید که برنامه ریزی اشتباه عمل کردن به آن را ناممکن می‌کند و انجام دادن برنامه را به کاری زجرآور برای دانش آموز مبدل می‌سازد. به همین دلیل در طراحی یک برنامه ریزی تحصیلی باید به موارد زیر توجه کنید:

برنامه ریزی واقع‌گرایانه

ضرب‌المثل معروفی هست که می‌گوید: سنگ بزرگ نشانه نزدن است. این ضرب‌المثل قدیمی در طراحی برنامه‌ریزی کاربرد فراوانی دارد. برنامه ریزی فشرده و سنگین که مبتنی بر توانایی‌ها و امکانات فرد نباشد، می‌تواند منجر به طرح یک برنامه ایده‌آل گرا و غیر قابل اجرا برای دانش‌آموز شود.

برنامه ریزی به صورت روزانه یا هفتگی پایه دوم ابتدایی

بهتر است برنامه ریزی دانش آموز را به صورت روزانه یا هفتگی انجام دهید تا فرصت تغییر آن بر اساس موارد پیش آمده و شرایط را داشته باشید.

برنامه ریزی انعطاف‌پذیر برای دانش آموزان دوم ابتدایی

هیچ کس از عمل کردن به یک برنامه بدون تغییر و سخت استقبال نمی‌کند. برنامه شما باید به گونه‌ای طراحی شود تا زمانی برای جبران عقب افتادگی از برنامه را داشته باشد و به فرد امید رسیدن دوباره به برنامه را بدهد. در غیر این صورت به سرعت موجب ناامیدی و دلسردی دانش‌آموز شده و از انجام آن سر باز خواهد زد.

توجه به علایق دانش‌آموز

در هنگام برنامه ریزی برای دانش‌آموز بهتر است تا به علایق، فعالیت‌های ورزشی و… او توجه ویژه‌ای داشته و برای آن وقت خاصی را در نظر بگیرید. برای مثال اگر دانش‌آموز علاقه زیادی به فوتبال، تماشای تلوزیون و یا بازی‌های کامپوتری از خود نشان می‌دهد، می‌توانید زمان مشخصی را تنها برای انجام این فعالیت‌ها در نظر بگیرید. این مساله باعث می‌شود تا دانش‌آموز احساس بهتری به عمل کردن به برنامه داشته و انجام آن را لذت بخش بداند.

دانلود نمونه سوالات پایه دوم امتحانی موسسه یک شو

دانلود نمونه سوالات امتحانی فارسی دوم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی ادبیات دوم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال فارسی دوم ابتدایی

دانلود نمونه سوالات امتحانی پیام های آسمان دوم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی پیام های آسمان دوم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی  روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال پیام های آسمان دوم ابتدایی

دانلود نمونه سوالات امتحانی علوم تجربی دوم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی علوم تجربی دوم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال علوم تجربی دوم ابتدایی

دانلود نمونه سوالات امتحانی ریاضی دوم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی ریاضی دوم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی رشته روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال ریاضی دوم ابتدایی