021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

فرم ثبت نام تیزهوشان 1401 – 1402

فرم ثبت نام تیزهوشان برای شرکت در آزمونی که توسط سازمان سنجش و پذیرش استعداد های درخشان برای ورود به مدارس تیزهوشان برگزار می گردد باید به دقت تکمیل گردد .

آزمون تیزهوشان در دو مقطع ششم و نهم برای دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس سمپاد و استعداد درخشان را دارند برگزار می گردد این آزمون در خرداد ماه هر سال پس از امتحانات نهایی و کشوری این مقاطع برگزار می گردد . لذا دانش آموزان باید در زمان اعلامی اقدام به ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان نمایند که به آن فرم مدارس تیزهوشان نیز گفته می شود از این طریق که ابتدا به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه نموده و با در دست داشتن اطلاعات خود که شامل کد ملی و رمز همگام، در سایت وارد شده و  اطلاعات مد نظر را در فرم ثبت نام را وارد نمایند.

ثبت نام تیزهوشان از روند و روالی عادی بهره می برد و دانش آموزان و اولیا می توانند با مجموعه آموزش هایی که در سایت یک شو برای ثبت نام تیزهوشان قرار داده ایم استفاده کنید و اگر حتی در مراحل ثبت نام تیزهوشان مشکلی دارید نیز می توانید سوالات خود را از پشتیبانی سایت پرسیده تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم .

فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان یا همان فرم مدرسه تیزهوشان دارای بخش های مختلف از جمله اطلاعات دانش آموزی ، محل سکونت ، پرداخت هزینه آزمون و … می باشد که در این مقاله توسط سایت موسسه یک شو به تفضیل توضیح داده شده است.

 

فرم ثبت نام تیزهوشان 1401 – 1402

برای تکمیل فرم مدارس تیزهوشان باید وارد سایت مربوط به پایه تحصیلی شده و در داخل سایت می توانید اقدام به تکمیل فرم فرمایید که در واقع فرم مدرسه تیزهوشان ، فرم مشخصات فردی دانش آموزان می باشد لازم به ذکر است که سایت های ثبت نام برای مقاطع ششم و نهم متفاوت است که در این مقاله کاملا برای شما توضیح داده شده است لازم به ذکر است موارد درج شده در این مقاله ممکن است تغییراتی داشته باشد پس حتما قبل از تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان یک بار دیگر سایت یک شو را بررسی کرده و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.

برای ثبت نام در آزمون استعداد درخشان، دانش آموزان پایه ششم به هفتم می توانند به سایت hoosh.medu.ir و همچنین، پایه نهم به دهم به سایت azmoon.medu.ir  جهت دانلود فرم ثبت نام تیزهوشان مراجعه نمایند و در زمان مقرر، مشخصات دانش آموزی خود را در این فرم وارد نموده و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند

مشاهده
آغاز ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

پس از ورود به سایت ثبت نام، داوطلبان می توانند فرم ثبت نام خود را مشاهده نمایند. علاوه بر مشخصات فردی دانش آموز که شامل نام، نام خانوادگی، داشتن خواهر یا برادر دو قلو و….می باشد، دانش آموز باید مشخصات تحصیلی از قبیل نام مدرسه محل تحصیل کنونی و نام مدارس استعداد درخشان مورد تقاضای خود را نیز وارد نماید.

همچنین، هر دانش آموز می تواند حداکثر 3 مدرسه را در لیست مدارس مورد تقاضایش انتخاب نماید تا پس از آزمون در صورت موفقیت با توجه به نمره ای که از آزمون کسب نموده در یکی از انتخاب هایش پذیرفته شود. لازم به ذکر است ترتیب این 3 انتخاب صرفا بر اساس علاقه دانش آموز است و هیچ چیز دیگری از جمله سطح علمی دانش اموز یا دور و نزدیک بودن مدرسه در قبولی نهایی تاثیری ندارد.

باتوجه به اینکه کلیه مراحل به صورت اینترنتی بوده، داوطلبان موظف به آشنایی با نحوه دانلود و تکمیل فرم ثبت نام بوده و می بایست اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در این فرم مدارس تیزهوشان به صورت صحیح وارد نمایند. همچنین، لازم به ذکر است که در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام، قبولی داوطلب در آزمون لغو خواهد شد.

فرم مشخصات فردی دانش آموزان

داوطلبان پایه ششم و نهم در دو سامانه جدا به نشانی hoosh.medu.ir و azmoon.medu.ir باید فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان را دانلود و تکمیل نموده و کلیه مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. در ادامه این مقاله برای آشنایی بیشتر داوطلبان از نحوه تکمیل فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در دو پایه تحصیلی هفتم و دهم تمامی مراحل ثبت نام ارائه شده است.

آموزش تصویری تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

متقاضیان آزمون تیزهوشان هفتم ابتدایی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ باید ابتدا به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و با وارد نمودن کدملی و رمز همگام وارد پرتال دانش آموزی خود شوند.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

بعد از تعیین عنوان و محل تحصیل خود روی گزینه « استعداد های درخشان پایه هفتم » کلیک نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

در این مرحله می بایست روی گزینه « جدید » که در تصویر زیر مشخص شده، کلیک نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

در این قسمت فرم ثبت نام خود را پر نموده و اطلاعات وارد شده را ذخیره نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

پس از انتخاب گزینه « ذخیره » اطلاعات شما در جدولی نمایش داده می شود و سپس با انتخاب گزینه تایید نهایی وارد مرحله پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم می شوید.

فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان موسسه یک شو

در نهایت با به پایان رسیدن مراحل ثبت نام باید با انتخاب گزینه ” رسید ثبت نام “، از اطلاعات خود پرینت تهیه نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

دانش آموزان می توانند پس از تکمیل و پیگیری مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان نسبت به دریافت کدپیگیری ثبت نام تیزهوشان خود اقدام نمایند.

آموزش تصویری تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

ابتدا به  آدرس azmoon.medu.ir مراجعه نموده و سپس با انتخاب پایه خود وارد سایت شده و کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

در این مرحله نقش خود به عنوان دانش آموز و نام سازمان که نام مدرسه کنونی شما می باشد، را انتخاب نمایید.

در این مرحله ضوابط و شرایط ثبت نام را مطالعه نموده، پس از آن موافقت خود را در قسمتی که با فلش مشخص شده اعلام نموده و روی گزینه “ ذخیره و بعدی ” کلیک نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

در این قسمت باید کلیه اطلاعات فردی، دانش آموزی و فایل عکس داوطلبی خود را وارد نمایید.

فرم ثبت نام تیزهوشان موسسه یک شو

در این بخش متقاضیان باید فرم مربوط به مدارس تیزهوشان که شامل رشته، استان، شهرستان و اولویت بندی 3 گانه بین دبیرستان ها ی مورد تقاضا می باشد، را تکمیل نمایند.

فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان موسسه یک شو

در آخر با پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون می توانید ثبت نام خود را نهایی نمایید.

آزمون های ورودی مدارس استعداد درخشان برای پایه های هفتم و دهم به صورت جداگانه برگزار می شود و دانش آموزان لازم است کلیه شرایط ثبت نام این آزمون را در نظر بگیرند و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به اولویت بندی مدارس در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان بر اساس محل سکونت و علاقه خود اقدام نمایند.

مشاهده
سایت تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir

سوالات آزمون پایه هفتم به صورت آزمون هوش بوده و پایه دهم به صورت تحلیلی و از مباحث درسی سال های گذشته می باشد. بنابراین، دانش آموزان می توانند نمونه سوالات تیزهوشان را همراه با پاسخ نامه مطالعه نموده تا از سطح سوالات مطلع شوند تا برنامه ریزی بهتری برای آمادگی خود در آزمون داشته باشند. لازم به ذکر است که داوطلبان باید حداقل تراز لازم برای قبولی در آزمون استعداد درخشان را کسب نمایند تا بتوانند در مدارس سمپاد تحصیل نمایند.

مشاور

54 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

%33
تخفیف

عربی کنکور

۳۹۹,۰۰۰ تومان
1619
%17
تخفیف
دور دنیا در چهار ساعت گاج جامع تحربی

جامع کنکور تجربی 1400

۲۰۵ تومان
1402
%15
تخفیف
کنکور ریاضی دور دنیا

جامع کنکور ریاضی 1400

۱۶۶ تومان
925