021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

علوم نهم IQ انتشارات گاج (علوم نهم IQ )

کتاب علوم نهم IQ انتشارات گاج

چرا کتاب علوم نهم IQ انتشارات گاج را برای آزمون تیزهوشان مناسب است ؟

کتاب  آی کیو  که در سایت موسسه یکشو  از تمام جهات بررسی می شود ، علوم نهم IQ  از سری کتاب های آی کیوی گاج و یکی از بهترین کتاب های تیزهوشان است که شامل موارد زیر می باشد:

درسنامه جامع آموزشی کتاب 
در هر فصل از این کتاب ، در مرحله اول تمامی  مطالب کتاب درسی علوم نهم  به صورت جامع  و در صورت لزوم با مثال  و پرسش های چهارگزینه ای حل شده، تدریس گردیده است. هم چنین نکاتی خارج از کتاب که از سؤالات آزمون های  آزمایشی ، مدارس برتر و تیزهوشان استخراج شده اند و مربوط به مطالب همان بخش از کتاب درسی است، تحت نام «ویژه علاقه مندان» آورده شده است. اگر مایل به شرکت در آزمون مدارس برتر هستید، حتما مطالب «ویژه علاقه مندان» را هم مطالعه نمایید. هم چنین برخی نکات لازم تحت عنوان «نکته» و «نکته IQ» آورده شده است که نکته و فراتر از سطح کتاب درسی است.

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

 

ایستگاه مرور کلیه فصل ها کتاب درسی
در پایان درسنامه های هر فصل، تعدادی سؤال جای خالی و سؤال صحيح و غلط طراحی  شده است. به کمک سؤالات این قسمت می توانید میزان یادگیری خود را محک زده  و کل فصل را یک بار مرور نمایید.

بانک تست جامع 
در پایان هر فصل، بانک تست جامعی آورده شده که تست های آن بر اساس تیترهای درسنامه و به طور موضوعی طبقه بندی شده اند. هم چنین در هر تیتر، تست ها از سوالات ساده  به دشوار طبقه بندی شده  و سؤالات سخت که نیازی به آشنایی  مطالب خارج از کتاب درسی ندارد، ولی احتیاج به تفکر یا زمان بیشتری برای حل آن می باشد، با ستاره  مشخص شده است.

مشاهده
آزمون تیزهوشان ششم + نهم

برای دانلود کتاب علوم نهم IQ کلیک کنید 

 

علوم نهم IQ انتشارات گاج موسسه یکشو سوپر هوش

بانک تست سری آی کیو 
پس از اتمام تست های سری اول، تست هایی تحت عنوان «تست های سری IQ» آورده شده است که شامل سؤالات سخت و یا سؤالات مربوط به نکات «ویژه علاقه مندان» می باشد. سؤالات دشوار ولی منطبق بر کتاب با علامت ☆ و تست هایی که نیاز به مطالعه مطالب «ویژه علاقه مندان» یا «نکته IQ» دارند با علامت ★ مشخص شده اند. همچنین یکی از مزایای این کتاب، پاسخ نامه کاملا تشریحی  در انتهای هر فصل  از این کتاب می باشد.

به طور کلی یک دانش آموز با داشتن این کتاب و مطالعه دقیق  آن ، هم به کتاب درسی خود تسلط پیدا کرده  و هم با نکات خارج از درسی ولی مرتبط به مطالب درسی آشنا می گردد. هم چنین با حل  تستهای  مربوط به هر کدام از  فصل، از کتاب های تست دیگر بی نیاز می شود که باعث آمادگی دانش آموز تیزهوش  برای شرکت در آزمون های تستی می گردد.

چرا کتاب های IQ گاج ؟

مجموعه کتاب‌هایIQ  به‌منظور افزایش توانایی  دانش‌آموزان با زوایای مختلفی  از محتوای کتاب های درسی ، طراحی شده‌اند. با کمک این کتاب ها  دانش‌آموزان می‌توانند در کنار مطالعه‌ی کتاب مرجع خود به بانکی جامع از پرسش‌های چهارگزینه‌ای سطح بالا دسترسی داشته باشد. این جریان از یک جهت  موجب می‌شود تا دانش‌آموز پس از مطالعه‌ی دقیق مباحث کتاب درسی خود دیدی بهتری  نسبت به مضامین آن پیدا کند و از طرفی در روند پاسخ‌گویی به سؤالات،  با نقاط ضعف خود  آشنا شده  و به درک عمیق‌تری از مطالب کتاب درسی برسد. در این راستا کتاب های IQ  توانسته با پاسخ‌گویی اصولی به احتیاجات دانش‌آموزان، بستری مناسب را برای رشد و پیشرفت این عزیزان فراهم کند. دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی با استفاده از مجموعه‌ کتاب‌های IQ، از بانک گسترده‌ی تست  به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی بهره خواهند برد. برای دست‌یابی به بهترین نتیجه توصیه می‌شود، پس از مطالعه‌ی کتاب درسی  و تسلط کافی به سؤالات پاسخ دهید و در مرحله‌ی بعد با توجه به پاسخ‌نامه، به تحلیل پاسخ ها  بپردازید. به‌این‌ترتیب می‌توانید نقاط ضعف خود را بهتر شناخته و در جهت برطرف کردن آن‌ها تلاش کنید.

ویژگی های کتاب علوم نهم آی کیو انتشارات گاج 

دانش‌آموز در روند آموزشی کتاب با منبعی جامع از درس‌نامه‌های کاربردی، پرسش‌های چهارگزینه‌ای به همراه پاسخ‌نامه‌ی تشریحی روبه‌رو خواهد شد. کتاب پیش رو موارد زیر را دربردارد:

  • ارائه‌ی درس‌نامه‌های جامع آموزشی به همراه نکات تیزهوشانی
  • ارائه‌ی ایستگاه مرور فصل همراه با پاسخ (جای خالی و درست/نادرست)
  • ارائه‌ی تست‌های مدارس برتر، نمونه دولتی و تیزهوشان
  • ارائه‌ی تست‌های سری IQ به‌صورت طبقه‌بندی‌شده
  • ارائه‌ی پاسخ‌های کاملا تشریحی
  • نویسنده : استاد شیوا سالاروند،  استاد محمد روستائی، استاد  مالک‌اشتر اسفندیاری

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

%17
تخفیف
دور دنیا در چهار ساعت گاج جامع تحربی

جامع کنکور تجربی 1400

۲۰۵ تومان
1402