رتبه قبولی پرستاری کنکور سراسری و پرستاری بدون کنکور

رتبه قبولی پرستاری , پرستاری یکی از رشته های گروه علوم پزشکی است که وظیفه ی ان مراقبت از بیماران است. البته در این سال ها با پیشرفت علم و تکنولوژی بر خلاف گذشته پرستار شدن نیازمند داشتن مدرک معتبر دانشگاهی است و تنها محدود به مراقبت از بیماران نمیشه.

رتبه قبولی پرستاری , از نظر تحصیلات آکادمیک ارزش شغل پرستاری هم تراز و ارزش یک پزشک عنوان شده است چرا که بیماران بیشتر با پرستاران در ارتباط هستند لذا رضایت بیماران از پرستار یعنی رضایت وی از آن بیمارستان است.

انتخاب رشته کنکور 1400

رتبه قبولی پرستاری , مدارک تحصیلی و دوره های آموزشی ضروری برای احراز شغل

رتبه قبولی پرستاری , داوطلب پس از اخذ دیپلم متوسطه و قبولی در آزمون سراسری گروه علوم تجربی می توانند در این رشته به تحصیل بپردازند و سپس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز ادامه تحصیل دهد.

رتبه قبولی پرستاری , گرایشهای مختلف پرستاری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

گرایشهای کارشناسی ارشد:

داخلی جراحی، اطفال، مدیریت، بهداشت، روان پرستاری، پرستاری ویژه، اپیدمیولوژی، آناتومی، فیزیولوژی، بافت‌شناسی

گرایشهای مقطع دکتری:

پرستاری، آناتومی، بافت شناسی، اپیدمیولوژی

مدت دوره آموزش:

مدت تحصیل حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال ( در شرایط خاص و با موافقت آموزش کل دانشگاه علوم پزشکی مثل : مرخصی تحصیلی و … ) می باشد.
مشاهده کارنامه های کنکور ۹۹ 

رتبه قبولی پرستاری / شرایط محیط کار، محل استخدام :

پرستار می تواند در بیمارستان براساس سطح تحصیلات (کارشناسی، کارشناسی ارشد) و سابقه کار در پستهای پرستار شیفت، سر پرستار، سوپروایزر بالینی، سوپروایزر کنترل عفونت، سوپروایزر آموزشی و ریاست پرستاری بیمارستان مشغول به کار شود .

رتبه قبولی پرستاری / حقوق و مزایا و شرایط ارتقاء شغل

حقوق یک پرستار به محل استخدام، موقعیت جغرافیایی و ساعات کار بستگی دارد و اگر استخدام موسسات یا وزارتخانه ها باشد بر اساس قوانین اداره امور استخدامی کشور حقوق ماهانه و ترفیع دریافت می کند.

رتبه قبولی پرستاری / رشته پرستاری در زیر گروه یک کنکور سراسری قرار میگرد.

قبل از اینکه رتبه قبولی پرستاری را ببینید لازم دانستیم توضیحات مفصلی در مورد پذیرش پرستاری بدون کنکور در اینجا ارائه دهیم.

 

رتبه قبولی پرستاری- پرستاری بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور یا بدون آزمون از سوالات بسیار متداولی است که داوطبان از مشاورین مرکز یک شو می پرسند و داوطلبان زیادی به دلیل بازار کار خوب این رشته خواهان پذیرش و ثبت نام در پرستاری بدون کنکور و یا سایر رشته های علوم پزشکی هستند که پذیرش بدون کنکور دارند.

آیا امکان پذیرش دانشجو در رشته پرستاری بدون کنکور و یا سایر رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور در سال ۹۷ وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تنها در تعدادی از واحدهای دانشگاهی با شرایط خاص ، رشته پرستاری بدون کنکور وجود دارد.

اما بصورت دقیق و براسا آخرین بخشنامه های پذیرش دانشجو باید گفت که هیچکدام از واحدهای دانشگاهی ، چه سراسری چه دانشگاههای آزاد و چه دانشگاههای بین المللی و پردیس خودگردان بصورت بدون آزمون پذیرش و ثبت نامی در رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی ندارند.

پرستاری بدون کنکور , اما این به معنای کلی پذیرش بدون کنکور و عدم امکان ثبت نام بدون کنکور در رشته های پزشکی ، علوم آزمایشگاهی و پرستاری نیست و تعدادی از دانشگاهها و اغلب دانشگاههای آزاد در رشته ی پرستاری و دو تا ۳ رشته دیگر علوم پزشکی اقدام به جذب پرستار بدون کنکور در آزمون می کنند.

پرستاری بدون کنکور
مشاهده کارنامه های کنکور ۹۹ 

معرفی منابع کنکوری مناسب
آموزش طریقه صحیح مطالعه مخصوص هر درس و افزایش کیفیت مطالعه
بررسی و تحلیل آزمونهای آزمایشی
برنامه ریزی بر اساس شخصیت شما و روش غالب یادگیری شما
ارسال جدول برنامه ریزی روزانه و هفتگی
بررسی ماهیانه وضعیت تحصیلی
آموزش غلبه بر استرس و مدیریت آن
آموزش تکنیکهای افزایش قدرت ذهن
آموزش روشهای مرور مطالب
آموزش تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس
آموزش تکنیک های نکته برداری مانند:
نقشه ذهنی،خورشید حافظه،درخت حافظه

برنامه ریزی و مشاوره تخصصی کنکور تجربی۱۴۰۱

 مشاوره های تلفنی بهمن تا کنکور طرحی برای مراجعین جدید مشاوره
نگران وقت از دست رفته نباش، کافیه خودتو باور داشته باشی
با برنامه ی منظم و تحت کنترل به دور از استرس میتونی به هدفت برسی
میتونی تو فرصت باقی مونده همه ی درسها رو جمع و جور کنی
به راحتی میتونی خودتو به رقیب هات برسونی  

شما عزیزان می توانید با یک تماس از تلفن ثابت بدون کد گرفتن ، پاسخ سوالات خود را از مشاورین با تجربه و حرفه ای یک شو  انتخاب رشته کنکور 1400 دریافت کنید.

 

پرستاری بدون کنکور , کدام رشته های گروه علوم پزشکی بدون کنکور هستند؟

در برخی از رشته های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت محدود و تنها در مقطع کاردانی است .همانند رشته های اتاق عمل ، هوشبری ، مامایی ، گروه بهداشت و در برخی از سال ها در رشته های پرستاری و رادیولوژی بدون کنکور پذیرش داشته اند.
لازم به ذکر است که پذیرش بدون کنکور در رشته های گفته شده و در برخی از سال ها به دلیل کمبود نیروی متخصص در مناطق محروم بوده است.

پرستاری بدون کنکور , لذا اگر می خواهید از زمان اعلام پذیرش بدون آزمون در رشته های علوم پزشکی اطلاع یابید ، توصیه می شود عضو کانال مشاور گروپ شوید تا اطلاعیه ثبت نام در رشته های بدون آزمون گروه علوم پزشکی را در صورت اعلام و صدور ، دریافت و اولین نفری باشید که باخبر می شوید .

پرستاری بدون کنکور , و اما پذیرش بدون کنکور در رشته های علوم پزشکی دارای شرایط خاص است:

۱- بومی بود متقاضی
۲- دارا بودن مدرک دیپلم تجربی
۳-داشتن سوابق و معدل خوب

پرستاری بدون کنکور , شرایط خاص برخی از واحد های پذیرنده دانشجوی بدون کنکور رشته های علوم پزشکی:

توجه داشته باشید که پذیرش در این رشته ها و واحدهای دانشگاهی منوط به داشتن سوابق خوب تحصیلی است لذا اولویت با افرادی است که مدل خوب و نیز بومی منطقه مورد نظر باشند.

ثبت نام این کد رشته محل ها با زمان انتخاب رشته سراسری است و تحصیل در رشته های علوم پزشکی بدون کنکور تنها در مقطع کاردانی روزانه می باشد که بعد از پایان تحصیلات در دانشگاه مربوطه به مد ۴ سال تهعد خدمت از دانشجوی فارغ التحصیل گرفته می شود.

چرا اکثر رشته های تاپ علوم پزشکی مثل دکترای پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی پذیرش بدون کنکور ندارند؟

چرا امکان تحصیل بدون کنکور در بیشتر رشته های فنی و انسانی وجود دارد اما امکان تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی وجود نداره؟

پذیرش دانشجو در رشته های بدون کنکور علوم پزشکی در دانشگاههای خارجی به چه صورت است و کدام دانشگاههای خارجی امکانات و شرایط بهتری برای تحصیل رشته های پزشکی و پیراپزشکی دارند؟

اگر بخواهیم در کنکور ۹۸ و در رشته های تاپ علوم پزشکی مثل پزشکی ، دندان و یا داروسازی قبول شویم چگونه باید برنامه داشته باشیم و از چه منابع و آزمون های آزمایشی باید استفاده کنیم؟

بازار کار رشته های بدون کنکور در گروه علوم پزشکی چگونه است؟

بازار کار رشته های پرطرفداری مثل مدیریت ، حسابداری و .. که میتوان بدون کنکور ثبت نام کرد ، چگونه است؟

تذکر :

فریب موسسات و افراد سودجو را نخورید که ادعا می کنند می توانید در هر رشته ای که دوست دارید بدون آزمون ثبت نام کنید چرا که ۹۰ % از دانشگاهها در رشته های پرستاری و دیگر رشته های گروه علوم پزشکی پذیرش بدون کنکور یا آزمون ندارند.

این موسسات تنها به فکر تبلیغ موسسه ی خود هستند و با همین نیت داوطلبان را به سمت خود می کشانند. لذا توصیه اکید می شود چنانچه به تور همچین موسساتی خوردید قبل از تماس و یا حضور در موسسه ی آنان ، حتما با یک کارشناس آگاه و بیطرف مشورت نمایید تا در دام این افراد سودجو نیافتید.

پرستاری بدون کنکور , کدام رشته های گروه علوم پزشکی امکان ثبت نام بدون کنکور را دارند؟

رشته هایی مثل فوریت های پزشکی ، اتاق عمل و … امکان تحصیل بدون کنکور را دارند و یا در پیشنهادی بالاتر می توان تحصیل پزشکی در خارج از کشور را نیز پیشنهاد داد.

توجه داشته باشید که واحدهای دانشگاهی که اقدام به جذب دانشجوی بدون کنکور در برخی رشته های علوم پزشکی می کنند ، در واقع این رشته ها زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری هستند.

وزارت بهداشت همیشه براساس نیاز و ظرفیت کشور اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

پرستاری بدون کنکور , پس پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی مثل پرستاری تنها از طریق کنکور سراسری تجربی است که داوطلب باید در کنکور تجربی رتبه و تراز قبولی مناسبی جهت انتخاب و قبولی در رشته پرستاری بدست آورد.

رتبه قبولی پرستاری کنکور ۹۷

بچه ها این موضوع رو از یاد نبرین:
افراد موفق برنامه دارند.
زندگی آنها جهت و مقصد دارد.

هیچ هیچوقت بی اراده کاری نمی‌کنند و بی مقصد پیش نمی‌روند.

به امیداینکه بهترین‌ها برایشان اتفاق بیفتد برای خود هدف تعیین می‌کنند

بعد برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

اگر شما جزء اون آدمایی هستین که به خودتون میگین هر چه بادا باد… باید بگم نتیجه ای براتون حاصل نمیشه…

شروع کنید به برنامه ریزی کردن…

در صورت تمایل به ارتباط با مشاورین موسسه یک شو اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید


مشاهده کارنامه های کنکور ۹۹