021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401

رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401  : هر ساله رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی متقاضیان زیادی را برای رقابت در کنکور سراسری به خود جذب می کند .

  •  حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته رادیولوژی سراسری و آزاد
  • درصد و رتبه لازم برای قبولی رادیولوژی
  • تراز و رتبه لازم قبولی رشته رادیولوژی کنکور سراسری
  • تراز و رتبه لازم قبولی رشته رادیولوژی دانشگاه آزاد
  • مشاوره و برنامه ریزی دقیق کنکور برای کسب درصدهای لازم جهت قبولی رشته رادیولوژی
  • مشاوره تلفنی و برنامه ریزی کنکور پیرامون تمامی سؤالات شما

رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401  »  رشته تکنولوژی پرتوشناسی ( رادیولوژی ) در دوره روزانه و پردیس خودگردان ( بین الملل ) دانشجو می پذیرد که در ادامه نام برخی از دانشگاه های سراسری معروف دوره روزانه که در رشته تکنولوژی پرتوشناسی ( رادیولوژی ) پذیرش دانشجو دارند را آورده ایم :

رتبه قبولی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان 1401  »  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران , علوم پزشکی تهران , علوم پزشکی ایران , علوم پزشکی اصفهان , علوم پزشکی تبریز , علوم پزشکی کرمان , علوم پزشکی مازندران – ساری , علوم پزشکی اردبیل و …
 .
مشاهده کارنامه های کنکور 1401 

انتخاب رشته کنکور 1400

اولین موردی که علاقه مندان رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 مورد بررسی قرار می دهند ، دانشگاه های سراسری پذیرنده این رشته در کنکور 1401 است . با توجه به این که اطلاع از کارنامه آخرین رتبه قبولی و حداقل درصد دروس دانشگاه پردیس خودگردان ( بین الملل ) برای قبولی در رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی می تواند به داوطلبان در تنظیم برنامه ریزی کنکور 1401 یاری دهد ، اهمیت نگارش این مقاله برای ما دو چندان شد . در این مقاله کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی پردیس خودگردان کنکور 1400 را در سهمیه مناطق مختلف ( منطقه 1 ، منطقه 2 و منطقه 3 ) ارائه داده ایم و لازم به ذکر است که درصد های ذکر شده در جداول زیر به صورت حدودی می باشند .

دانشگاه های پردیس خودگردان ( بین الملل ) پذیرنده رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی در کنکور سراسری 1401 

  رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی در دانشگاه های دولتی روزانه و پردیس خودگردان صورت می گیرد .

  دانشگاه های سراسری معروف که در دوره پردیس خودگردان ( بین الملل ) در رشته تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی پذیرش دانشجو دارند شامل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران , علوم پزشکی ارومیه , علوم پزشکی کرمانشاه , علوم پزشکی اصفهان , علوم پزشکی تبریز , علوم پزشکی زاهدان , علوم پزشکی بابل , علوم پزشکی اردبیل و … می باشند .

به کلیه داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در انتخاب رشته تجربی هستند توصیه می شود که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 را مطالعه نمایند تا لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 پذیرش دارند را مشاهده کنند .

کنکوری ها، با اطلاع از این اعداد، حرفه ای برنامه ریزی کنید:

برای قبول شدن در رشته ی رادیولوژی باید حرفه ای برنامه ریزی کنید و طبیعتاً برنامه ریزی حرفه ای ودقیق نیازمند اطلاعات دقیق و تجارب داوطلب سال های گذشته می باشد. لذا راهنمایی یک مشاوره تحصیلی کنکور می توانید یک برنامه ریزی دقیقی را برای ما داشته باشد. چیزی که در کنکورهای سال های گذشته به اثبات رسیده است، سخت نبودن کنکور می باشد که نیازمند یک برنامه ریزی دقیق، خودباوری و پشتکار می باشد که با کمک مشاوران مرکز می توانید آینده ی تحصیلی خود را تضمین نمایید.

این درصد ها و تراز ها تخمینی می باشند، چرا که با کاهش یا افزایش ظرفیت های قبولی ممکن است این پیشبینی دچار تغییر شود. ولی می توانیم این نوید را به شما بدهیم که اگر درصدها و رتبه شما بهتر از جداول زیر باشد شانس زیادی برای قبولی در رشته ی رادیولوژی پردیس خودگردان داشته باشید.

حداقل درصد دروس و کارنامه آخرین رتبه قبولی تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی دانشگاه پردیس خودگردان ( بین الملل ) کنکور 1401 – 1400 در سهمیه منطقه 1

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته تکنولوژی پرتوشناسی ( رادیولوژی ) دانشگاه پردیس خودگردان ( بین الملل ) کنکور 1401 – 1400 در منطقه 1
ادبیات فارسی 50 40 70
عربی 70 40 50
دین و زندگی 40 70 30
زبان انگلیسی 10 10 30
زمین شناسی 10 10 10
ریاضی 30 60 60
زیست شناسی 60 50 40
فیزیک 30 40 20
شیمی 40 40 50
رتبه در منطقه 1 6532 4844 4478
رتبه کشوری 26278 18808 17267
شهر محل سکونت شیراز تهران تهران
رشته محل قبولی ( پردیس خودگردان ) تکنولوژی پرتوشناسی|دانشگاه علوم پزشکی کرمان تکنولوژی پرتوشناسی|دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تکنولوژی پرتوشناسی|دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری

 

انتخاب رشته کنکور 1400

در صورت تمایل به ارتباط با مشاورین موسسه یک شو اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید

[Form id=”8″]
 

مشاهده کارنامه های کنکور 1401