021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دریافت رمز ورود به سامانه همگام + رمز همگام را فراموش کردم

دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس برای دانش آموزان به منظور ورود به سایت azmoon.medu.ir و ورود به سایت hoosh.medu.ir می باشد . همه افراد در سیستم آموزش پرورش ایران دارای رمز همگام می باشند و دانش آموزان نیز برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به این رمز نیاز دارند . رمز و اطلاعات ورود به سامانه همگام توسط مدیر مدرسه به دانش آموزان داده می شود و اغلب دانش آموزان رمز ورود به سامانه همگام مدارس را فراموش می کنند که در این مقاله روش بازیابی رمز عبور سامانه همگام به طور کامل توضیح داده شده است .

شاید این سوال برای شما پیش آید که چگونه رمز سامانه همگام را تغییر دهید که برای این منظور نیز می توانید وارد سایت همگام شوید و از طریق پنل کاربری خود رمز سامانه همگام را تغییر دهید.

لازم به ذکر است تا بدانید که رمز همگام برای هر فرد همانند کد ملی او است. به عبارت دیگر می توان گفت که این رمز منحصر به فرد است و هیچ گاه رمز دو شخص، یکی نخواهد بود

مینی دوره تیزهوشان تیزمکس موسسه یک شو

بیشتر بخوانید : زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401

سامانه همگام

سامانه همگام برای ثبت نام دانش آموزان در آزمون تیزهوشان می باشد و که برای درخواست رمز عبور جدید همگام و رمز عبور در سامانه همگام می توانید به این سایت مراجعه کنید و درخواست رمز عبور جدید همگام داشته باشید . البته بهترین و ساده ترین راه استفاده از همگام مدارس است که می توانید در ادامه این مقاله مطالعه کنید.

مشاهده
اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس

همانطور که گفته شد تمامی دبیران ، مدیران ، ناظمان و دانش آموزان دارای اطلاعات کاربری در سامانه همگام و رمز ورود به سامانه همگام می باشند . و از آنجایی که در این سایت مخاطب ما دانش آموزان ششم و نهم هستند به نحوه دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس برای کاربرد های ثبت نام مدارس تیزهوشان ، جانمایی سمپاد نمونه دولتی و …. می پردازیم .

برای دریافت رمز دو روش وجود دارد :

روش اول : مراجعه به مدرسه و دریافت حضوری رمز همگام از مدیر و یا مسئول فناوری آموزش و پرورش

روش دوم : مراجعه به سایت همگام و دریافت غیر حضوری رمز همگام

رمز ورود به سامانه همگام موسسه یک شو

رمز همگام را فراموش کردم

همان طور که گفته شد رمز همگام نیز قابل تغییر می باشد و دانش آموزان می توانند همانند دریافت رمز همگام از طریق حضوری و مراجعه به مدرسه رمز خود را تغییر دهند و همچنین از طریق غیرحضوری نیز میتوانند با مراجعه به سایت همگام ، رمز ورود به سامانه را دریافت کنند. برای مسیر دریافت غیرحضوری رمز همگام در ادامه توضیحات کاملی داده شده است .

دریافت غیر حضوری رمز همگام

ممکن است گاهی اوقات شرایط برای مراجعه به مدرسه و دریافت رمز همگام فراهم نباشد و افراد تمایل داشته باشند رمز همگام خود را به صورت غیرحضوری دریافت کنند مراحل دریافت غیرحضوری به صورت زیر می باشد

 نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام

ورود به سامانه hamgam.medu.ir

از سمت راست صفحه اصلی گزینه ” مدیریت کاربران ” را انتخاب کنید .

از پنل مدیریت کاربران گزینه ” ویرایش ” را انتخاب نمایید .

در قسمت ویرایش فقط کد ملی همکار و یا دانش آموز را وارد نموده و روی گزینه ” جستجو ” کلیک کنید .

در انتها پس از نمایش اطلاعات کاربر ، در ستون مدیریت آیکن “ بازنشانی رمز عبور ” را انتخاب نموده و روی گزینه ok کلیک کرده تا رمز عبور جدید را دریافت کنید .

مشاهده
کتاب جامع تیزهوشان نهم انتشارات خیلی سبز

دریافت مجدد رمز عبور همگام توسط مدیر مدرسه

اگر بنا به دلایل مختلفی رمز خود را فراموش کرده اید، برای دریافت مجدد آن می توانید به مدرسه مراجعه کرده و از مدیر مدرسه و یا مسئول فناوری آموزش و پرورش، درخواست کنید که رمز همگام شما را بازیابی کند. مدیر مدرسه باید ابتدا وارد سایت همگام شده و سپس مراحل بسیاری را طی کند. پس از اتمام مراحل، رمز ورود به شماره خود شما و یا مدیر مدرسه ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است تا بدانید که نباید این رمز را فراموش و یا گم کنید؛ زیرا، بازیابی مجدد آن بسیار دشوار خواهد بود.

نحوه تغییر رمز عبور در سامانه همگام توسط دانش آموزان

گاهی اوقات نیز ممکن است که شما رمز عبور خود را فراموش نکرده باشید اما بخواهید که آن را تغییر دهید. برای این کار شما دانش آموزان عزیز ابتدا باید وارد سایت همگام شده و مراحل زیر را به درستی انجام دهید. به یاد داشته باشید که برای تغییر این رمز، باید مراحل آن را تا به انتها انجام دهید؛ در غیر این صورت، نمی توانید رمز را تغییر دهید.

سوالات متداول کاربران سامانه همگام مدارس

کاربران برای ورود به سامانه همگام به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

ورود به سامانه همگام از طریق نام کاربری (کد ملی) و رمز همگام امکان پذیر است.

نحوه بازیابی کد همگام توسط مدیران مدرسه چگونه است؟

نحوه بازیابی کد همگام توسط مدیران مدرسه، به صورت تصویری در این مقاله بیان شده است.

رمز همگام را فراموش کردم به چه سایتی مراجعه کنم؟

کاربران در صورت فراموشی کد همگام باید به مدرسه محل تحصیل مراجعه نموده و رمز جدید را از مدیر مدرسه دریافت نمایند.

آیا امکان تغییر رمز عبور همگام برای دانش آموزان وجود دارد؟

بله، تمامی کاربران (معلمان، دانش آموزان و مدیران) می توانند رمز عبور خود را تغییر دهند.

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...