021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دانلود آزمون 7 بهمن گزینه دو 1401

دانلود آزمون 7 بهمن گزینه دو 1401

دانلود آزمون 7 بهمن ماه گزینه 2 ( جامع نیمسال اول )

دانلود آزمون های گزینه دو 1401

[دانلود آزمون 7 بهمن گزینه دو] آزمون جامع گزینه دو مختص جمع بندی نیمسال اول که ابتدا قرار بود در تاریخ 30 دی ماه 1401 برگزار شود ، اما با توجه به آلودگی هوا در بعضی از شهرها و بارش های زمستانی و تعطیلی مدارس در این ایام و برگزاری کنکور دی ماه در تاریخ  29 ،30 دی ماه موسسه گزینه دو  تاریخ این آزمون را به 7 بهمن انتقال داد که از منظر کلی کار درست و حساب شده ای می باشد . این تنها آزمونی هست که دانش آموزان حداقل 1 بار دروس نیمسال اول خود را به طور کامل مطالعه کرده اند چرا که در آزمون های هفته سوم دی ماه موسسات دیگر ممکن بود دانش آموز با توجه به تعطیلی یک امتحان  ، آن درس را به طور کامل نخوانده باشد و با آمادگی کامل در آزمون شرکت نکند  بنابراین  آزمون 7 بهمن گزینه 2 می تواند معیار خوبی برای شما عزیزان  جهت پیدا کردن نقاط ضغف و قوت خودتان باشد.

در آزمون 7 بهمن ماه 1401 موسسه گزینه دو ،(دانلود 7 بهمن گزینه دو 1401)  با توجه به بودجه بندی آزمون های گزینه 2 مباحث دوازدهم رشته های تجربی ، انسانی ، ریاضی ، 100 % از نیمسال اول در این آزمون به پایان می رسد و در آزمون 7 بهمن  از دروس پایه سوالی طراحی نحواهد شد  . آزمون 7 بهمن گزینه 2 می تواند محکی خوب برای داوطلبان کنکور سراسری باشد چراکه آزمون های این مجموعه یک ویژگی شاخص دارد و آن هم آزمون با مباحث بیشتر است برخلاف آزمون های قلمچی که از بودجه بندی با شیب پیشروی کمتری برخوردار است . به هر دلیلی اگر در آزمون های گزینه دو ثبت نام نکرده اید ، موسسه آموزشی یکشو در راستای کمک به شما عزیزان بلافاصله پس از برگزاری آزمون 7 بهمن گزینه 2  ، سوالات و پاسخنامه تشریحی این آزمون را در سایت یکشو بارگزاری خواهد کرد امید است شما سروران ایران زمین از این اطلاعات استفاده کرده و آینده ایرانمان را زیباتر تصویر کنید .

دانلود آزمون 21 دی ماز 1401 

دانلود آزمون 23 دی قلمچی 1401

 

برای آمادگی کنکور1402  در سال دوازدهم، در آزمون آزمایشی شرکت کنید که سوالات آن  بالاترین  شباهت را به آزمون سراسری 1402 دارد و کارنامه و گزارش های مشاوره ای دقیق به شما ارئه می کند. آزمون های گزینه 2  تمام این شاخصه ها  را بصورت کامل دارد، دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو  ، یک  کارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکرد این عزیزان  در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این کارنامه هوشمند به دانش آموزان امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد. همچنین به دانش آموزان راهکارهای بسیاری  ارائه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور1402 کمک می کند. اگر می‌خواهید قبل از آزمون اصلی با یک مجموعه تست هم محدوده با آزمون، تمرین کنید، موسسه گزینه دو  با پیش آزمون کار را برایتان آسان کرده است. تنها  کافیست از چند روز قبل از تاریخ آزمون اصلی ، وارد بانک سوال، منوی آزمون های گزینه دو شوید و در پیش آزمون های تک درس ویژه مراحل ۲ تا ۹ و ۱۲ تا ۱۵ سال تحصیلی 1402 شرکت کنید. دقت کنید شما فقط به پیش آزمون های مرتبط با مراحلی دسترسی دارید که ثبت نام کردید. مراحلی هم که جمع بندی هستند، پیش آزمون ندارند.

تیزهوشان با موسسه تیزمکس

جهت دانلود آزمون ها آزمایشی تا زمانی که عضویت خود را در سایت فعال نکنید امکان دانلود برای شما وجود نخواهد داشت.

موسسه  آموزشی یکشو پیشرو در خدمات آموزشی نوین در ایران

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون قلمچی سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات و پاسحنامه آزمون گاج سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید!

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوالات امتحانی نهایی دوازدهم کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون های آزمایشی !

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوال امتحانی از دبستان تا یازدهم !

بیشتر بخوانید : دانلود کنکور دی 1401 

 

دانلود 25 آذر گزینه دو

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 7 بهمن 1401 گزینه دو ، دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 7 بهمن گزینه دو : آزمون های جامع انسانی سال دوازدهم,آزمون های جامع گزینه 2 رشته  تجربی سال دوازدهم,آزمون 7 بهمن 1401  گزینه دو رشته  ریاضی سال دوازدهم

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون گزینه دو 7 بهمن ماه  1401

دانلود آزمون 7 بهمن ماه گزینه دو 1401 سوالات ب همراه پاسخ نامه

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات گزینه دو  از لینک زیر وارد کانال تلگرام موسسه شوید

ورود به کانال تلگرام

 

آیدی تلگرام konkor1shoo@

سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی

سال دهم، یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

سوالات آزمون 7 بهمن 1401 گزینه 2 :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

پاسخ تشریحی آزمون 7 بهمن 1401 گزینه 2 :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

آزمون

بهترین و برترین مشاوره و برنامه ریزی  و بهترین آموزش کنکور در موسسه یکشو ، کاملا فوق حرفه ای و فوق تخصصی و بسیار دقیق بر اساس تفکر طراحان کنکور و امتحان نهایی در نهایت انتخاب رشته کاملا دقیق و فوق تخصصی برای قبولی در رشته های:

پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی

تا زمان کنکور با شما خواهیم بود.

شرایط و قوانین ثبت نام در آزمون های گزینه 2

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، متقاضیان کنکور ۱۴۰۲ (دانش آموزان پایه یازده به دوازده) می توانند در بیست مرحله آزمون گزینه 2 ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

 هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ گزینه دو   معادل با ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

هزینه ثبت نام مرحله دو تا ۲۰ ۲.۰۷۱.۰۰۰ تومان مهلت ثبت نام تا 4 بهمن ماه

امکان ثبت نام فردی به صورت 1 مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و… امکان پذیر نیست.

ثبت نام فردی از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون امکان پذیر است.

نکات مهم:

  1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی در شهر خود تماس بگیرید.
  2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود، پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه 2 را در سایت یکشو مطالعه کنید.