021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

دانلود گزینه دو 4 آذر ماه 1401

دانلود گزینه دو 4 آذر ماه 1401

دانلود سوال های 4 آذر ماه  1401 گزینه دو  به همراه پاسخ  کاملا تشریحی

دانلود 4 آذر گزینه دو 1401(بخشی از نیمسال اول پایۀ دوازدهم + نیمی  از درس‏ های پایه دهم)

دانلود آزمون های آزمایشی  گزینه دو

دانلود گزینه 2 مورخ 4 آذرماه 1401

شرکت در آزمون های آزمایشی گزینه دو  کمک شایانی  به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری 1402 می کند . از آنجا که بعضی از عزیزان در آزمون های گزینه دو ثبت نام نکرده اند ، موسسه آموزشی یکشو بلافاصله بعد از پایان آزمون سوالات آزمون 4 آذر 1401 گزینه دو را  برای دانلود شما عزیزان در سایت یکشو  بارگزاری خواهد کرد .در آزمون 4 آذر سوالات از مباحث نیمسال اول سال دوازدهم و   نیمی از مباحث سال دهم  طراحی خواهد شد . شرکت در  آزمون های  گزینه دو  می تواند منبع غنی  برای آمادگی در کنکور سراسری 1402 باشد.

برای آمادگی کنکور در سال دوازدهم، در آزمون آزمایشی شرکت کنید که سوالات آن  بالاترین  شباهت را به آزمون سراسری 1402 دارد و کارنامه و گزارش های مشاوره ای دقیق به شما ارئه می کند. آزمون های گزینه 2  تمام این ویژگی ها را بصورت کامل دارد، دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو  ، یک اَبَرکارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکرد این عزیزان  در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این کارنامه هوشمند به دانش آموزان امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد. همچنین به دانش آموزان راهکارهای بسیاری  ارائه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور1402 کمک می کند.اگر می‌خواهید قبل از آزمون اصلی با یک مجموعه تست هم محدوده با آزمون، تمرین کنید، موسسه گزینه دو  با پیش آزمون کار را برایتان آسان کرده است. کافیست از چند روز قبل از تاریخ آزمون اصلی ، وارد بانک سوال، منوی آزمون های گزینه دو شوید و در پیش آزمون های تک درس ویژه مراحل ۲ تا ۹ و ۱۲ تا ۱۵ سال تحصیلی 1402 شرکت کنید. دقت کنید شما فقط به پیش آزمون های مرتبط با مراحلی دسترسی دارید که ثبت نام کردید. مراحلی هم که جمع بندی هستند، پیش آزمون ندارند.

تیزهوشان با موسسه تیزمکس

جهت دانلود آزمون ها آزمایشی تا زمانی که عضویت خود را در سایت فعال نکنید امکان دانلود برای شما وجود نخواهد داشت.

موسسه  آموزشی یکشو پیشرو در خدمات آموزشی نوین در ایران

گزینه 2

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 4 آذر 1401 گزینه دو ، دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون4 آذر گزینه دو : آزمون های جامع انسانی سال دوازدهم,آزمون های جامع گزینه 2 رشته  تجربی سال دوازدهم,آزمون 4 آذر 1401  گزینه دو رشته  ریاضی سال دوازدهم

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون گزینه دو 4 آذرماه  1401

دانلود آزمون 4 آذر ماه گزینه دو 1401 سوالات ب همراه پاسخ نامه

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات گزینه دو  از لینک زیر وارد کانال تلگرام موسسه شوید

ورود به کانال تلگرام

 

آیدی تلگرام konkor1shoo@

سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی

سال دهم، یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

سوالات آزمون 4 آذر 1401 گزینه 2 :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

پاسخ تشریحی آزمون4 آذر 1401 گزینه 2 :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

آزمون

بهترین و برترین مشاوره و برنامه ریزی  و بهترین آموزش کنکور در موسسه یکشو ، کاملا فوق حرفه ای و فوق تخصصی و بسیار دقیق بر اساس تفکر طراحان کنکور و امتحان نهایی در نهایت انتخاب رشته کاملا دقیق و فوق تخصصی برای قبولی در رشته های:

پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی

تا زمان کنکور با شما خواهیم بود.

شرایط و قوانین ثبت نام در آزمون های گزینه 2

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، متقاضیان کنکور ۱۴۰۲ (دانش آموزان پایه یازده به دوازده) می توانند در بیست مرحله آزمون گزینه 2 ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

 هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ گزینه دو   معادل با ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

هزینه ثبت نام مرحله دو تا ۲۰ ۲.۰۷۱.۰۰۰ تومان مهلت ثبت نام تا 1 آذرماه

امکان ثبت نام فردی به صورت 1 مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و… امکان پذیر نیست.

ثبت نام فردی از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون امکان پذیر است.

نکات مهم:

  1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی در شهر خود تماس بگیرید.
  2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود، پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه 2 را در سایت یکشو مطالعه کنید.