021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی + پاسخ تشریحی

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی / برای دانلود نمونه سوال امتحانی پایه چهارم ابتدایی می توانید از این مقاله ویژه سوالات امتحانی پایه چهارم استفاده کنید تمامی سوالات این مقطع از نمونه سوالات امتحانی نیم سال اول دی ماه 1400 مدارس برتر و نمونه سوالات امتحانی نیم سال دوم خرداد ماه 1400 تهیه شده است .

در این مقاله تمامی درس های پایه چهارم ابتدایی شامل نمونه سوال امتحانی فارسی چهارم ، نمونه سوال امتحانی هدیه آسمانی چهارم ، نمونه سوال امتحانی علوم تجربی چهارم ، نمونه سوال امتحانی ریاضی چهارم برای آمادگی در امتحانات قرار داده شده است .

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی / همیشه تاکید کرده ایم برای موفقیت تحصیلی در همه دوران تحصیلی چه ابتدایی چه متوسطه اول و چه دبیرستان و کنکور تمرین و تکرار مهم ترین بخش موفقیت می باشد و علی الخصوص مقطع ابتدایی لازمه آن کار کردن با دانش آموز در منزل می باشد و اولیا می نوانند به جای هزینه برای معلم خصوصی چهارم دبستان نمونه سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی را دانلود کرده و با فرزندان خود در منزل کار کنید.

دانش‌آموزان کلاس چهارم دبستان را به برنامه‌ریزی تشویق کنید

دانش‌آموزان کلاس چهارم دبستان به نحوی با تمامی شرایط محیط درسی آشنا هستند. آن‌ها برای رفتن به مدرسه گریه نمی‌کنند و ترس‌های دانش‌آموزان اول ابتدایی را ندارد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که والدین در کلاس چهارم دبستان باید به دانش‌آموزان آموزش دهند، برنامه‌ریزی دقیق است. والدین باید از بچه‌ها بخواهند برای درس‌های خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند. این موضوع موجب می‌شود که دانش‌آموزان از همین سن شروع به برنامه‌ریزی درسی کنند. برنامه‌ریزی درسی می‌تواند در کلاس‌های بعدی برای دانش‌آموزان مفید باشد.

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی 

فضای مناسبی برای مطالعه دانش‌آموزان در خانه فراهم کنید

والدین باید به محیط آموزش و یادگیری دانش‌آموزان توجه زیادی کنند. فضای مناسبی را برای یادگیری کودکان در خانه اختصاص دهید. به هیچ عنوان زمانی‌ که در حال مطالعه درس هستند اجازه ندهید تلویزیون نیز نگاه کنند. این موضوع به نحوی موجب حواس‌پرتی دانش‌آموزان می‌شود. اگر والدین بتوانند یک فضای آرام را برای مطالعه دانش‌آموزان اختصاص دهند آن‌ها با تمرکز بیشتری درس می‌خوانند. دانش‌آموزان کلاس چهار دبستان درس‌های نسبتا سنگینی دارند. بنابراین تمرکز بیشتر می‌تواند به آن‌ها در مطالعه درس‌ها بیشتر کمک کند.

دانلود نمونه سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی 

همراه با دانش‌آموزان کلاس چهارم ابتدایی کتاب بخوانید

کودکان در هر سنی که باشند والدین خود را به عنوان الگو قرار می‌دهند. بنابراین والدین باید به عادات خود توجه زیادی داشته باشند. والدین می‌توانند همراه با دانش‌آموزان ابتدایی درس‌ها را مرور و مطالعه کنند. به عنوان مثال از فرزندان خود بخواهید مبحثی که در ریاضی به تازگی یاد گرفته‌اند را برای شما توضیح بدهند. این موضوع موجب می‌شود دانش‌آموزان نه تنها درس را یاد بگیرند بلکه با اعتماد به نفس بیشتری درس‌ها را توضیح بدهند.

دانلود سوالات امتحانی پایه چهارم ابتدایی موسسه یک شو

دانلود نمونه سوالات امتحانی فارسی چهارم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی ادبیات چهارم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال فارسی چهارم ابتدایی

دانلود نمونه سوالات امتحانی پیام های آسمان چهارم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی پیام های آسمان چهارم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی  روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال پیام های آسمان چهارم ابتدایی

دانلود نمونه سوالات امتحانی علوم تجربی چهارم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی علوم تجربی چهارم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال علوم تجربی چهارم ابتدایی

دانلود نمونه سوالات امتحانی ریاضی چهارم ابتدایی

برای دانلود نمونه سوالات امتحانی ریاضی چهارم ابتدایی به همراه پاسخ تشریحی رشته روی لینک زیر کلیک نمایید.

نمونه سوال ریاضی چهارم ابتدایی