021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دانلود 8 مهر گزینه دو 1401 به همراه سوال و پاسخنامه

دانلود 8 مهر گزینه دو 1401  به همراه سوالات و  پاسخ تشریحی

دانلود 8 مهر گزینه دو 1401 (کل درس‏های دهم و یازدهم)

دانلود آزمون گزینه دو

دانلود 8 مهر گزینه 2 هزارو چهارصدو یک 

شرکت در آزمون های آزمایشی گزینه دو  همواره  به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری کمک شایانی  می کند . از آنجا که بعضی از عزیزان در آزمون های گزینه دو ثبت نام نکرده اند ، موسسه آموزشی یکشو بلافاصله بعد از پایان آزمون سوالات آزمون 8 مهر 1401 گزینه دو را  برای دانلود شما عزیزان ، بارگزاری خواهد کرد .در آزمون 8 مهر سوالات از مباحث کل دروس سال دهم و یازدهم طراحی خواهد شد .قطعا آزمون 8 مهرماه  گزینه 2 می تواند منبع عالی برای آمادگی در کنکور سراسری 1402 باشد.

برای آمادگی کنکور در سال دوازدهم، در آزمون آزمایشی شرکت کنید که سوالات آن  بیشترین شباهت را به آزمون سراسری دارد و کارنامه و گزارش های مشاوره ای دقیق به شما ارئه می کند. آزمون های گزینه 2 تمام این شاخصه ها را دارد، دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو یک اَبَرکارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکردشان در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این کارنامه اسمارت به دانش آموزان کنکوری  امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد. همچنین به دانش آموزان راهکارهای بسیاری  ارائه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور1402 کمک می کند.

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با معتبرترین آزمون های‌ آزمایشی، شبیه‌ترین سوالات به کنکور، هوشمندترین کارنامه‌ها ، حرفه‌ای‌ترین بانک سوال و در یک کلمه بهترین برنامه ریزی برای آزمون سراسری ۱۴۰۲ برای شما برنامه ویژه‌ای داریم. هر محصول و خدمتی که در حوزه سنجش و ارزشیابی لازم دارید، اینجاست. 

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ همراه با آزمون ها، محصولات و خدمات طلایی ویژه داوطلبان کنکور در چهار گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و علوم معارف اسلامی آزمون سراسری با شما همراه هستیم.

جهت دانلود آزمون ها آزمایشی تا زمانی که عضویت خود را در سایت فعال نکنید امکان دانلود برای شما وجود نخواهد داشت.

موسسه  آموزشی یکشو پیشرو در خدمات آموزشی نوین در ایران

گزینه 2

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 8 مهر 1401 گزینه دو ، دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون8 مهر گزینه دو : آزمون های جامع انسانی سال دوازدهم,آزمون های جامع گزینه 2 رشته  تجربی سال دوازدهم,آزمون 8 مهر 1401  گزینه دو رشته  ریاضی سال دوازدهم

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون گزینه دو 8 مهرماه  1401

دانلود آزمون هشت مهر ماه گزینه دو 1401 سوالات ب همراه پاسخنامه

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات گزینه دو از لینک زیر وارد کانال تلگرام شوید

ورود به کانال تلگرام

 

آیدی تلگرام konkor1shoo@

سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی

سال دهم، یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

سوالات آزمون 8 مهر 1401 گزینه دو :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

پاسخ تشریحی آزمون8 مهر 1401 گزینه دو :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

آزمون

بهترین و برترین مشاوره و برنامه ریزی  و بهترین آموزش کنکور در موسسه یکشو ، کاملا فوق حرفه ای و فوق تخصصی و بسیار دقیق بر اساس تفکر طراحان کنکور و امتحان نهایی در نهایت انتخاب رشته کاملا دقیق و فوق تخصصی برای قبولی در رشته های:

پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی

تا زمان کنکور با شما خواهیم بود.

شرایط و قوانین ثبت نام

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، متقاضیان کنکور ۱۴۰۲ (دانش آموزان پایه یازده به دوازده) می توانند در بیست مرحله آزمون گزینه 2 ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

 هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ گزینه 2  معادل با ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

هزینه ثبت نام مرحله دو تا ۲۰ ۲.۰۷۱.۰۰۰ تومان مهلت ثبت نام تا ۱۹ مهر

امکان ثبت نام فردی به صورت تک مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و… امکان پذیر نیست.

ثبت نام فردی از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون امکان پذیر است.

نکات مهم:

  1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی در شهر خود تماس بگیرید.
  2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود، پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام را در سایت یکشو مطالعه کنید.

زمان ثبت نام این آزمون از سایت گزینه 2 به پایان رسیده است.