021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دانلود سوالات 18 فروردین گزینه دو 1402

دانلود سوالات 18 فروردین گزینه دو 1402

دانلود آزمون 18 فروردین ما ه گزینه 2 (جمع بندی کل دروس پایه)

دانلود دفترچه سوالات آزمون های گزینه دو 1402

[ دانلود دفترچه سوالات گزینه دو ]  در آزمون 18 فروردین گزینه دو  سوالات این آزمون بصورت جامع از سال دهم و یازدهم  گزینش می شود . سوالات آزمون فروردین  گزینه دو  1402 از کیفیت قابل توجه ای  برخوردار است و طراحان گزینه دو با وسواس خاصی سوالات  تستی  را انتخاب و طراحی می کنند . در کنکور سال 1401 حدود 80% تطابق با سوالات گزینه دو داشت که نشان می دهد سطح سوالات گزینه فوق العاده بالاست . به شما داوطلبان کنکور 1402 ( نوبت دوم ) پیشنهاد می شود ،در آزمون های موسسه گزینه ثبت نام کنید و عیار خود را محکی جدی  بزنید  .

 

در آزمون 18 فروردین ماه 1402 موسسه گزینه دو ،(دانلود  دفترچه 18 فروردین گزینه 2 1402)  با توجه به بودجه بندی آزمون های گزینه 2 کل مباحث پایه یازدهم و دهم در  رشته های تجربی ، انسانی ، ریاضی ، در این آزمون سوال طراحی می شود   . آزمون 18 فروردین گزینه 2 می تواند محکی خوب برای داوطلبان کنکور سراسری باشد چراکه آزمون های این مجموعه یک ویژگی شاخص دارد و آن هم آزمون با مباحث بیشتر است برخلاف آزمون های قلمچی که از بودجه بندی با شیب پیشروی کمتری برخوردار است . به هر دلیلی اگر در آزمون های گزینه دو ثبت نام نکرده اید ، موسسه آموزشی یکشو در راستای کمک به شما عزیزان بلافاصله پس از برگزاری آزمون 18 فروردین گزینه 2  ،  دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی این آزمون را در سایت یک شو بارگزاری خواهد کرد امید است شما سروران ایران زمین از این اطلاعات استفاده کرده و آینده ایرانمان را زیباتر تصویر کنید .

بودجه بندی آزمون 18 فروردین گزینه دو 

در آزمون 18 فروردین ماه دروس دهم و یازدهم پیشروی خواهد داشت و از آنجا که دروس پایه شامل 70% سوالات کنکور را شامل می شوند  ، لذا شرکت در این آزمون فوق العاده مهم است چرا که در صورت عدم رسیدن به بودجه بندی آزمون 18 فروردین  کار سختی پیش روی داوطلبان کنکور تیر 1402 خواهد بود .

 

 

دانلود آزمون 21 دی ماز 1401 

دانلود سوالات آزمون 21 بهمن  قلمچی 1401

دانلود آزمون 25 فروردین سنجش 1402 ( کلیک کنید )

 

برای آمادگی کنکور1402  در سال دوازدهم، در آزمون آزمایشی شرکت کنید که سوالات آن  بالاترین  شباهت را به کنکور  سراسری 1402 دارد و کارنامه و گزارش های مشاوره ای دقیق به شما ارئه می کند. آزمون های گزینه 2  تمام این شاخصه ها  را بصورت کامل دارد، دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو  ، یک  کارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکرد این عزیزان  در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این کارنامه هوشمند به دانش آموزان امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد.

همچنین به دانش آموزان راهکارهای بسیاری  ارائه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور 1402 ( نوبت دوم ) کمک می کند، اگر می‌خواهید قبل از آزمون اصلی با یک مجموعه تست هم محدوده با آزمون  تمرین کنید، موسسه گزینه دو با پیش آزمون کار را برایتان ساده کرده است. فقط  کافیست از چند روز قبل از تاریخ آزمون اصلی  وارد بانک سوال، منوی آزمون های گزینه دو شوید و در پیش آزمون های تک درس ویژه مراحل ۲ تا ۹ و ۱۲ تا ۱۵ سال تحصیلی 1402 شرکت کنید. دقت کنید شما فقط به پیش آزمون های مرتبط با مراحلی دسترسی دارید که ثبت نام کردید. مراحلی هم که جمع بندی هستند، پیش آزمون ندارند.

تیزهوشان با موسسه تیزمکس ( کلیک کنید )

 

جهت دانلود آزمون ها آزمایشی تا زمانی که عضویت خود را در سایت فعال نکنید امکان دانلود برای شما وجود نخواهد داشت.

 

موسسه  آموزشی یکشو پیشرو در خدمات آموزشی نوین در ایران

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون قلمچی سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون سنجش سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون گاج سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید!

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوالات امتحانی نهایی دوازدهم کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون های آزمایشی !

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوال امتحانی از دبستان تا یازدهم !

بیشتر بخوانید : دانلود کنکور دی 1401 

 

دانلود 25 آذر گزینه دو

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 18 فروردین1401 گزینه دو ، دانلود دفترچه سوالات گزینه دو ،  آزمون های جامع انسانی گزینه دو  سال دوازدهم, آزمون های جامع گزینه 2 رشته  تجربی سال دوازدهم, آزمون 18 فروردین1401  گزینه دو رشته  ریاضی سال دوازدهم

دانلود دفترچه سوالات گزینه دو  18 فروردینماه  1401

دانلود آزمون 18 فروردینماه گزینه دو 1401 سوالات ب همراه پاسخ نامه

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات گزینه دو  از لینک زیر وارد کانال تلگرام موسسه شوید

ورود به کانال تلگرام

 

آیدی تلگرام konkor1shoo@

 دفترچه سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی آزمون گزینه 2

سال دهم، یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

 دفترچه سوالات آزمون 18 فروردین1402 گزینه دو :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

 دفترچه پاسخ تشریحی آزمون 18 فروردین1402 گزینه دو:

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

آزمون

بهترین و برترین مشاوره و برنامه ریزی  و بهترین آموزش کنکور در موسسه یکشو ، کاملا فوق حرفه ای و فوق تخصصی و بسیار دقیق بر اساس تفکر طراحان کنکور و امتحان نهایی در نهایت انتخاب رشته کاملا دقیق و فوق تخصصی برای قبولی در رشته های:

پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی

تا زمان کنکور با شما خواهیم بود.

شرایط و قوانین ثبت نام در آزمون های گزینه 2

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، متقاضیان کنکور ۱۴۰۲ (دانش آموزان پایه یازده به دوازده) می توانند در بیست مرحله آزمون گزینه 2 ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

 هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ گزینه دو   معادل با ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

هزینه ثبت نام مرحله دو تا ۲۰ ۲.۰۷۱.۰۰۰ تومان مهلت ثبت نام تا 2 اسفند ماه

امکان ثبت نام فردی به صورت 1 مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و… امکان پذیر نیست.

ثبت نام فردی از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون امکان پذیر است و بصورت نا پیوسته امکان پذیر نیست.

نکات مهم:

  1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی در شهر خود تماس بگیرید.
  2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود، پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه 2 را در سایت یکشو مطالعه کنید.