021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

دانلود سوالات و پاسخ آزمون 8 بهمن 1400 قلم چی

دانلود سوالات 8 بهمن 1400 قلم چی

آزمون “دانلود” سوالات 8 بهمن 1400 قلم چی جزو مهم ترین آزمون های آزمایشی جمع بندی پایه می باشد، سوالات 8 بهمن 1400 قلم چی از آنجا که از پایه دهم و یازدهم طراحی می شود می تواند کمک شایانی به محک زدن جدی شما داوطلبان کنکور 1401 بکند .  سوالات 8 بهمن 1400 قلم چی در بعضی از دروس به صورت زوج درس طراحی می شود ، سوالات آزمون 8 بهمن قلمچی با توجه به تعداد بالای شرکت کننده از فیلتر های متعددی عبور می کند پس اگر در آزمون های قلم چی ثبت نام نکرده اید حتما ابتدا در سایت یکشو عضویت خود را تکمیل کنید و در مرحله ی بعدی دانلود سوالات 8بهمن 1400 قلم چی مقطع خود را انجام دهید.

آزمون های قلم چی به عنوان پرمخاطب ترین آزمون آزمایشی کشور هر 2 هفته یکبار برگزار می شود

دانلود سوالات 8 بهمن 1400 قلم چی / دفترچه سوالات آزمون قلم چی دارای دو بخش عمومی و اختصاصی می باشد در بخش عمومی از دروس ادبیات ، عربی ، دین و زندگی و زبان دبیرستان و در بخش اختصاصی برای رشته ریاضی از دروس ریاضی و حسابان ، فیزیک و شیمی و در بخش اختصاصی برای رشته تجربی از دروس زمین شناسی ، ریاضی ، زیست ، فیزیک و شیمی و در بخش اختصاصی برای رشته انسانی از دروس ریاضی ، جامعه شناسی ، روانشناسی ، ادبیات اختصاصی ، عربی اختصاصی ، تاریخ ، جغرافیا و فلسفه سوالات طرح می شوند.

دانلود آزمون قلم چی 1400

 چگونه در آزمون قلم چی 8 بهمن به تراز ۷۰۰۰ برسم؟

دانلود سوالات 8 بهمن 1400 قلم چی / برای آمادگی در آزمون های قلم چی شما باید به برنامه ریزی به مطالعه مداوم بپردازید و این نکته را مد نظر خود بدانید که آزمون های قلم چی برای سنجش شما نسبت به آموزش هایی که دیده اید طراحی شده اند و  فقط به تنهایی با آزمون قلم چی نمی توانید به موفقیت برسید . آموزش صحیح ، مطالعه برنامه ریزی شده ، تست زنی مداوم و مرور اصولی عواملی هستند که می تواند به شما کمک کند تا در آزمون قلم چی به موفقیت برسید.

همه ی این عوامل ذکر شده ملزم به این هستند که از راه مناسب به آن دست پیدا کنید . آموزش صحیح به وسیله دبیران برتر موسسه یکشو امکان پذیر است ، مطالعه برنامه ریزی شده و مرور به وسیله مشاوران توانا یکشو و تست زنی مداوم و  انتخاب منابع مناسب به دست آوردن تراز 7000 هموار می کند.

جهت کسب این تراز به شما کنکوری ها پیشنهاد می شود  حتما سوالات  آزمون 10 بهمن 1399 قلم چی را از لینک زیر دانلود کنید و قبل از آزمون 8 بهمن تمرین کنید

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۱۰ بهمن ۹۹ قلم چی

دانلود آزمون های قلم چی 1401-1400 دوازدهم

دفترچه سوالات آزمون8 بهمن قلمچی1400 به همراه پاسخ تشریحی آزمون 8 بهمن 1400 قلم چی در جدول زیر قرار داده شده است با کلیک بر روی هر رشته و پایه می توانید سوالات را مشاهده و دانلود نمایید

رشته / پایه دهم یازدهم دوازدهم
تجربی سوال 

پاسخ 

سوال

پاسخ 

سوال 

 پاسخ

ریاضی سوال

پاسخ 

سوال

پاسخ 

سوال 

پاسخ 

انسانی سوال

پاسخ 

سوال

پاسخ 

سوال 

پاسخ 

 

کانال های کلید و سوالات رایگان قلم چی

دانلود آزمون 8 بهمن 1400 قلم چی / کانال های زیادی در روز قبل از آژمون قلم چی اقدام به انتشار سوالات و پاسخنامه می کنند ، هدف از ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی مثل آزمون قلم چی صرفا سنجش خودتون هست ، اینکه ببینید در یک آزمونی که شبیه به کنکور هست در هر درسی مثلا در درس ادبیات چند درصد میزنید یا در درس ریاضی چند درصد میزنید.

شما برای شرکت در این آزمون ها کلی هزینه کرده اید و همچنین برای شرکت در این آزمون ها کلی از وقت و انرژی خود را خرج میکنید.
واقعا شایسته نیست که روز قبل از آزمون بدنبال کلید آزمون هستید و موسسه یک شو به شدت با کلید آزمون روز قبل از برگزاری مخالف است، هیچ دلیل هم نمی تواند این حرکت را توجیه کند.

اگر نخوندید و نرسیدید به بودجه بندی آزمون؛ بروید سر جلسه و هرچه بلد هستید را بزنید
اما از روی کلید نزنید، حتی اگر شده به آزمون نروید اما از روی کلید نزنید.

دانلود کلید و دفترچه تشریحی قلم چی 1401-1400 دوازدهم

دانلود آزمون 8بهمن 1400 قلم چی/ کلید و دفترچه آزمون معمولا  5 ساعت بعد از آزمون منتشر می شود که ما حتما در اولین فرصت برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد .

تحلیل آزمون های قلم چی

تحلیل آزمون های قلم چی یکی از مهم ترین اقداماتی است که شما باید حتما بعد از آزمون انجام دهید حتما به یاد داشته باشید که بعد از آزمون به بررسی سوالات غلط و نزده خود بپردازید و به رفع اشکال و یادداشت نکات مهم آزمون بپردازید.حتما اگر در درسی درصد یا تراز پایینی کسب کرده اید سعی کنید دوبار همان درس را از خود امتحان بگیرید ،تسلط بر مباحث گذشته رمز اصلی موفقیت در آزمون های آزمایشی و در انتها در کنکور خواهد بود .

نفرات برتر آزمون 24 دی قلم چی 1400 رشته تجربی 

نفر اول : طاها طاهری نژاد جوزم دوازدهم تجربی

نفر دوم: عالیه میرزایی دوازدهم تجربی

نفر سوم :  محمدطه رنجی دوازدهم تجربی

نفرات برتر آزمون 24 دی قلم چی 1400 رشته ریاضی 

نفر اول : امیرپارسا بهرامی دوازدهم ریاضی

نفر دوم: علیرضا ملک حسینی دوازدهم ریاضی

نفر سوم :  ایمان علی زاده فکوری دوازدهم ریاضی

نفرات برتر آزمون 24 دی قلم چی 1400 رشته انسانی

نفر اول : پرهام سنکیان دوازدهم انسانی

نفر دوم: سیده مهرناز سیدی دوازدهم انسانی

نفر سوم :  پرژین کرد دوازدهم انسانی