دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی

دانلود سوالات و دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی

لینک دانلود سوالات و دانلود پاسخنامه پاسخنامه تشریحی آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی ، آزمون های قلم چی برای پایه های سوم تا دوازدهم به صورت یک هفته درمیان در سراسر کشور برگزار می شود . دانش آموزان به منظور آمادگی بیشتر برای آزمون های تستی و چهارگزینه ای در آزمون های دوره ای قلم چی شرکت می کنند .

سوالات آزمون قلم چی از منابع کتب درسی استفاده می کند و با توجه به بودجه بندی قلم چی و برنامه مطالعاتی قلم چی دانش آموز می تواند برنامه ریزی متناسب با آزمون قلم چی انجام داده و منابع درسی خود را متناسب با آزمون قلمچی پیش ببرد.

در این مقاله ما توصیه ای به شرکت در آزمون قلم چی و یا تایید آزمون های قلم چی نداریم و باید متناسب با شرایط هر دانش آموز بنا بر صلاحدید مشاور تصمیم گیری برای شرکت یا عدم شرکت در آزمون های قلم چی گرفته شود . اما توصیه ویژه ما به تمامی دانش آموزان می باشد که آزمون ها را تحلیل و بررسی کرده و حتما پاسخنامه آزمون قلم چی را دانلود کرده و با مطالعه راه حل های ارائه شده به تحلیل سوالات و پاسخ تشریحی آزمون قلم چی بپردازند.

نحوه ثبت نام آزمون های آزمایشی قلم چی

داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۰ و دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و اول متوسطه، می توانند برای شرکت در آزمون های آنلاین قلم چی با استفاده از اپلیکیشن بانک سوال قلم چی، بدون نیاز به دانلود دفترچه آزمون، سوالات را در گوشی خود مشاهده نمایند، پاسخ دهند و کارنامه آزمون خود را دریافت نمایند.  تمامی آزمون های کشوری قلم چی به خاطر شیوع ویروس کرونا، به صورت آنلاین برگزار می شود. لینک دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ قلم چی در ادامه مقاله قرار داده شده است.

داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی قلم چی را دارند، از دو طریق زیر می توانند فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند:

  1. لینک ثبت نام در وب سایت موسسه قلم چی
  2. مراجعه به نمایندگی های موسسه قلم چی در سراسر کشور

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی :  دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی : دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی : آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ انسانی سال دوازدهم,آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ تجربی سال دوازدهم,آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ ریاضی سال دوازدهم

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون قلم چی ۹ مهر ۱۴۰۰

دانلود آزمون ۹ مهر قلم چی ۱۴۰۰ (کانون) سوالات بهمراه پاسخنامه

سوالات آزمون ۹ مهر ۱۴۰۰ قلم چی به همراه پاسخ تشریحی :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت دریافت دریافت
یازدهم دریافت دریافت دریافت
دهم دریافت دریافت دریافت

 

 

سوالات متداول داوطلبان

نحوه ثبت نام در آزمون های آزمایشی قلم چی چگونه است؟

مراجعه به سایت گزینه دو و لینک ثبت نام در وب سایت قلم چی
مراجعه به نمایندگی های موسسه قلم چی در سراسر کشور

هزینه ثبت نام آزمون های مرحله ای دهم و یازدهم قلم چی چقدر است؟

هزینه ثبت نام آزمون های مرحله ای گزینه دو برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم، مبلغ ۱۹۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

دانش آموزان برای دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ قلمچی باید به چه سایتی مراجعه نمایند؟

داوطلبان کلیه مقطع دوازدهم، یازدهم و دهم برای دریافت سوالات آزمون، می توانند به این مقاله مراجعه نمایند.

بهترین و برترین مشاوره و برنامه ریزی  و بهترین آموزش کنکور در موسسه یک شو ، کاملا فوق حرفه ای و فوق تخصصی و بسیار دقیق بر اساس تفکر طراحان کنکور و امتحان نهایی در نهایت انتخاب رشته کاملا دقیق و فوق تخصصی برای قبولی در رشته های:

پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی

تا زمان کنکور با شما خواهیم بود.

اکنون فرم زیر را  کامل کنید تا با شما تماس بگیریم.