021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دانلود سنجش 19 اسفند 1401

دانلود سنجش 19 اسفند 1401

دانلود دفترچه سوالات سنجش 

دانلود آزمون 19اسفند سنجش 1401

دانلود دفترچه سوالات سنجش 1401

لینک دانلود سنجش 19 اسفند 1401 و دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون آزمایشی سنجش و  دانلود دفترچه آزمون سنجش 19اسفند 1401  برای تمامی مقاطع تحصیلی و رشته ها در این مفاله بیان شده است. آزمون های آزمایشی سنجش شامل آزمونهای مرحله ای و جامع (مطابق با کنکور سراسری 1402) می باشد.

آزمون های جامع سنجش برای دانش آموزان پایه دوازدهم (کنکوری) دارای 4 مرحله، برای دانش آموزان پایه یازدهم و دهم دارای 2 مرحله می باشد. که از 25  فروردین ماه 1402  این آزمون های جامع سنجش شروع می شوند که  بالاترین جامعه آماری را بین آزمون آزمایشی برای کنکور 1402 ( نوبت دوم ) می باشد .

داوطلبان کنکور تیر 1402 به منظور آمادگی برای کنکور نوبت دوم 1402  می توانند در آزمون های جامع سنجش شرکت نمایند و نقاط قوت و ضعف خود را ارزیابی نمایند. همچنین آزمون های در طول سال موسسه تعاونی سنجش با بودجه بندی مناسب هر 3 هفته یکبار (حدودا ) برگزار می شود ، با توجه به اینکه آزمون سنجش از لحاظ انتخاب آزمون خاص و هزینه ، دست دانش آموز را برای انتخاب باز گذاشته است .

همین ویژگی بارز باعث شده است دانش آموزان که تمایل به شرکت فقط در یک  آزمون را دارند در آزمون 19اسفند ماه 1401 ثبت نام کنند و خود را محک بزنند. حتما در یک مرحله  آزمون تعاونی سنجش ثبت نام کنید تا با کیفیت بالای این آزمون آشنایی کامل پیدا کنید و در آزمون های جامع سنجش با آمادگی بیشتری شرکت کنید .

 

در آزمون 19اسفند سنجش 1401 داوطلبان کنکور 1402 می توانید خود را محکی جدی بزنید ، چرا که در آزمون 19اسفند تعاونی سنجش از دروس نیمسال دوم دوازدهم و دروس سال یازدهم  سوال طراحی خواهد شد .در این آزمون به عنوان مثال درس زمین شناسی به پایان خواهد رسید.

یکی از ویژگی های خوب آزمون های سنجش امکان ثبت نام تک آزمون هست که با توجه به اینکه آزمون 19اسفند  1401 سنجش  آزمون تجمعی برای کنکور 1402 است ، دانش آموزان زیادی در این آزمون ثبت نام کرده اند . به شما عزیزانی که تا امروز در این آزمون ثبت نام نکرده اید حتما پیشنهاد داده می شود در آزمون 19اسفند 1401 ثبت نام کرده و کارنامه خود را بلافاصله پس از آزمون دریافت کنید و  برنامه عید 1402 خود را با  برنامه ریزی درست شروع کرده  و به هدف عالی خود در کنکور 1402 دست پیدا کنید.

 

 

در آزمون های تعاونی سنجش بیش از دویست هزار نفر از جامعه کنکوری در سه رشته تجربی ، ریاضی ، انسانی از کل کشور شرکت خواهند کرد . با توجه به نزدیکی سوالات آزمون های تعاونی سنجش به کنکور سراسری 1402 و رقابت نزدیک در آزمون های تعاونی سنجش به شما عزیزان حتما پیشنهاد می شود در این آزمون از طریق سایت sanjeshserv.ir ثبت نام کرده و در صورتی که توانایی شرکت در این آزمون را به صورت حضوری ندارید از بستر سایت گروه آموزشی یکشو استفاده کرده و بلافاصله بعد از پایان آزمون 19اسفند 1401 ،   سوالات سنجش و پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند1401 را دانلود کرده و خود را محکی جدی بزنید، امید است سایت گروه آموزشی یک شو کمکی کوچک در راه سخت شما عزیزان کنکوری کرده باشد.

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون دانلود سنجش 19اسفند  1401 ، در این مطلب قصد داریم لینک دانلود دفترچه  آزمون 19اسفند ماه  سنجش 1401  را برای  بازدیدکنندگان همیشگی سایت یکشو  و داوطلبان عزیز آزمون سراسری کنکور دی 1401 (نوبت اول ) و کنکور تیر 1402 ( نوبت دوم )،  به صورت کاملا رایگان قرار دهیم. آزمون های  موسسه سنجش یکی از پرمخاطب ترین آزمونهای آزمایشی کشور می باشد که از استانداردهای نسبی ای نیز برخوردار میباشد.

 

 

تیزهوشان با موسسه تیزمکس

 

جهت دانلود آزمون ها آزمایشی تا زمانی که عضویت خود را در سایت فعال نکنید امکان دانلود برای شما وجود نخواهد داشت.

 

موسسه  آموزشی یکشو پیشرو در خدمات آموزشی نوین در ایران

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون قلمچی سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات و پاسحنامه آزمون گاج سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید!

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوالات امتحانی نهایی دوازدهم کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون های آزمایشی !

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوال امتحانی از دبستان تا یازدهم !

بیشتر بخوانید : دانلود کنکور دی 1401 

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون 19 بهمن 1401 موسسه ماز 

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون 19اسفند گاج ( کلیک کنید )

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون 19اسفند گزینه دو 1401 

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون 17 اسفند ماز  1401 

 

نحوه برگزاري آزمونهاي آزمايشي سنجش دوازدهم 1401-1402

اين آزمونها در ٣ فاز كلي« تابستانه، مرحلهاي و جامع » و در ١٤ نوبت، آزمونهاي تابستانه فقط به صورت غيرحضوري و آزمونهاي مرحلهاي و جامع به دو صورت حضوري و غيرحضوري (آنلاين) برگزار ميشوند.

فاز اول، آزمونهاي تابستانه است كه در دو نوبت و در ماههاي مرداد و شهريور ١٤٠١ به صورت غيرحضوري (آنلاين) برگـزار گرديـد. هـدف اصلي آزمونهاي تابستانه، ارزيابي مطالعات تابستاني داوطلبان بوده است.

 

توجه: آزمونهاي تابستانه فقط براي سه گروه آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني برگزار گرديد.
فاز دوم، آزمونهاي مرحلهاي است كه در هشت نوبت از ابتداي سال تحصيلي تا پايان اسفند ١٤٠١ براساس انتخاب دانش آموزش به صـورت حضوري و يا غيرحضوري (آنلاين) برگزار خواهند شد.

 

آزمونهاي مرحلهاي بر اساس تقسيم بندي منابع درسي برگزار ميشود؛ به طوريكـه در هر مرحله از آزمون، طبق تقسيم بنديهاي انجام شده، از داوطلبان امتحان به عمل ميآيد؛ علاوه بر اين، در آزمـون هـر مرحلـه، از قسـمت يـا قسمتهاي مربوط به مراحل قبل نيز امتحان گرفته ميشود؛ ليكن در هر مرحله، سؤالات امتحاني با تأكيد بر منابع مربوط بـه همـان مرحلـه طراحي ميشود (براي مثال، در مرحله سوم آزمون قسمتهاي مربوط به آزمون اول و دوم هم منظور شـده اسـت؛ بـا ايـن تأكيـد كـه بيشـتر سؤالات از قسمت سوم خواهد بود).

هدف كلي اين آزمونها، بررسي و نگاه دقيق تر به مطالب كتابهاي درسي پاية دوازدهم و ارزيابي پيشرفت تحصيلي دانش آموزان در طـول سال تحصيلي است. در اين ميان، آزمون ويژه اي آزمون اسفند سنجش (در نظـر گرفتـه شـده اسـت كـه یعد از  امتحانـات نوبـت اول، در تـاريخ 19/12/1401  برگزار خواهد شد و هدف آن،ادامه  نیمسال دوم دوازدهم و دروس پایه یازدهم  است كه پس از شروع نیمسال اول برگـزار خواهـد شـد و طبق آن، آمادگي دانش آموزان بر اساس پرسشهاي چهارگزينه اي استاندارد مرتبط با مطالب اين نوبت تحصيلي مورد سنجش و ارزيـابي قـرار خواهد گرفت.

 

دانلود سنجش 25 آذر 1401 موسسه یکشو

 

 

دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 19 اسفند ماه

 

دانلود دفترچه آزمون سنجش 19اسفند 1401

داوطلبان هر یک از مقاطع تحصیلی، که در آزمون های آزمایشی سنجش ثبت نام و شرکت کرده اند، در بعد از ظهر برگزاری آزمون، می توانند برای دریافت کارنامه آزمون سنجش ، به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش، به نشانی اینترنتی sanjeshserv.ir مراجعه نموده و کارنامه خود را دریافت نمایند. نحوه دریافت کارنامه به شرح زیر است. لینک دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 19اسفند سنجش 1401 سنجش در ادامه مقاله ارائه داده شده است.

 1. مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آزموزشی سازمان سنجش به آدرس sanjeshserv.ir
 2. مراجعه به قسمت پیوند های آزمون های مرحله ای و جامع
 3. انتخاب کارنامه آزمون سنجش براساس تاریخ برگزاری آزمون

برای مشاهده کارنامه خود می توانيد از يکی از سه روش زير استفاده کنيد: ( برای جستجوی نام خانوادگی قسمتی از نام خانوادگی کافی می باشد.)

 • جستجو بر اساس مشخصات فردی:  نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد
 • جستجو بر اساس شماره پرونده – شماره شناسنامه – سال تولد
 • جستجو بر اساس شماره داوطلبی – شماره شناسنامه – سال تولد

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون دانلود سنجش 19اسفند  1401

دانلود سوالات سنجش 19اسفند 1401

آزمـون هـای سنجش در دوازده  نوبت و از ابتدای سال 1401 تا قبل از برگزاری کنکور سراسری 1402 برگـزار خواهنـد شـد. هـدف آزمـون ها مرور کامل کتاب های پایه های دهم و یازدهم برای سومين بار است. پس از آن،  آزمون جامع، مطابق با کنکور سراسری سال 1402 برگزار خواهد شد کـه در هـر آزمـون، شـاهد پرسـش هـای تستی استاندارد، مفهومی و تلفيقی خواهيم بود. حتما در آزمون های تعاونی سنجش  1402 ثبت نام کنید که بتوانید از شرایط این آزمون حضوری و باکیفیت استفاده کنید و در همان روز کارنامه کشوری خود را دریافت کنید که می تواند کمک شایانی به شما داوطلبان کنکور خواهد کرد .

 

دانلود سنجش 19 اسفند 1401
   
دوازدهم تجربی سوالات آزمون سنجش 19اسفند   1401(دفترچه 2)

سوالات آزمون سنجش 19اسفند   1401(دفترچه3)

پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند   1401

دوازدهم ریاضی  سوالات آزمون سنجش 19اسفند   1401(دفترچه 2)

سوالات آزمون سنجش 19اسفند  1401(دفترچه 3)

 پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند   1401

دوازدهم انسانی سوالات  عمومی انسانی آزمون سنجش 19اسفند   1401

سوالات آزمون سنجش 19اسفند 1401(دفترچه 2)

سوالات آزمون سنجش 19اسفند   1401(دفترچه 3)

پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند   1401

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود دفترچه سوالات سنجش از لینک زیر وارد کانال تلگرام شوید

ورود به کانال تلگرام

 

آیدی تلگرام konkor1shoo@

دانلود سنجش 19 اسفند 1401

آزمون های جامع بوده سنجش یازدهم در دو نوبت و در ماه های فروردین و اردیبهشت برگزار خواهد شد. هدف این آزمون ها، آشنایی کامل دانش آموزان با پرسش های چهار گزینه ای و مرتبط با سوالات امتحانات خرداد 1402 می باشد. لینک دانلود سوالات بهمراه پاسخنامه آزمون 19اسفند ماه 1401 سنجش یازدهم در جدول زیر ارائه داده شده است:

دانلود سنجش 19 اسفند 1401 سنجش یازدهم
رشته تحصیلی لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون 19اسفند  1401
یازدهم تجربی سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند   1401
(به محض برگزاری آزمون، لینک فوق فعال می شود.)
یازدهم ریاضی سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند  1401
(به محض برگزاری آزمون، لینک فوق فعال می شود.)
یازدهم انسانی سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند 1401
(به محض برگزاری آزمون، لینک فوق فعال می شود.)

 

 

بدين وسيله به اطلاع دانش آموزان عزيز پايه دوازدهم مي رساند كه آزمون هاي آزمايشي سنجش 1401 از سوي شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور به منظور
 ١) آشنائي داوطلبان با شيوه برگزاري كنكور سراسري دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي سال ١٤٠٢ )
٢) ارزيابي معلومات مكتسبه داوطلبان در زمينه دروس اختصاصي در مقاطع زماني مختلف؛ )
٣) تعيين و تشخيص ميزان پيشرفت تحصيلي داوطلب در زمينه دروس اختصاصي؛ )
٤) فراهم آوردن زمينه هاي لازم به منظور مقايسه نمرات مكتسبه در زمينه دروس اختصاصي هر داوطلب با داوطلبان شهرستان و استان )
محل تحصيل و هم چنين داوطلبان سراسر كشور؛
 ٥) آشنائي و آماده سازي داوطلب براي حضور در جلسات آزمون و كاهش اضطراب حضور در جلسة برگزاري آزمون سراسري سال ١٤٠٢ )
٦) كمك به واحدهاي آموزشي با توجه به نتيجه آزمون، برگزار مي گردد. )
مي توان به موارد زير اشاره كرد:

آشنايي كامل با شيوه درست مطالعة كتاب هاي درسي؛ 
عميق تر شدن نگاه داوطلب به مطالب كتاب هاي درسي هر پايه؛ 
آشنايي با پرسش هاي چهارگزينه اي استاندارد و مفهومي در هر درس؛ 
ممارست و تمرين در مديريت زمان؛ 
كاهش تدريجي استرس و هيجانات ناشي از آزمون؛

 

دانلود آزمون سنجش 19اسفند تعاونی سنجش 1401

آزمون های جامع سنجش دهم در دو نوبت و در ماه های فروردین و اردیبهشت برگزار خواهد شد. هدف این آزمون ها، آشنایی کامل دانش آموزان با پرسش های چهار گزینه ای و مرتبط با سوالات امتحانات خرداد 1402 و به نوعی، مقدمه آمادگی برای کنکور سراسری 1402 می باشد. لینک دانلود آزمون سنجش 19اسفند1401 در جدول زیر ارائه داده شده است:

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 19اسفند 1401 سنجش دهم
رشته تحصیلی لینک دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون 14بهمن  1401
دهم تجربی سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند  1401
(به محض برگزاری آزمون، لینک فوق فعال می شود.)
دهم ریاضی سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش 14بهمن  1401
(به محض برگزاری آزمون، لینک فوق فعال می شود.)
دهم انسانی سوالات و پاسخنامه آزمون سنجش 19اسفند  1401
(به محض برگزاری آزمون، لینک فوق فعال می شود.)

 

 

آزمون های جامع سنجش

آزمون های آزمایشی سنجش شامل آزمون های مرحله ای و جامع می باشد. تمامی دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم برای آشنایی با سوالات تستی کنکور سراسری، آمادگی برای کنکور 1401 و 1402 و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و نحوه مدیریت زمان، می توانند در آزمون های سنجش ثبت نام و شرکت نمایند. از مزیت های آزمون های آزمایشی سنجش، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آشنایی کامل با شیوه درست مطالعه کتاب های درسی
 • آشنایی با پرسش های چهارگزینه ای استاندارد و مفهومی در هر درس
 • دریافت ارتباط موجود میان مطالب هر درس در پایه های مختلف
 • کاهش تدریجی استرس و هیجانات ناشی از آزمون
 • آگاهی داوطلب از نقاط ضعف خود در هر درس، در طول سال تحصیلی
 • و تیزمکس موسسه هوش برتر کشور

 

 

سوالات متداول داوطلبان

 

آزمون های جامع سنجش دارای چند مرحله است؟

آزمون های جامع سنجش برای داوطلبان پایه دوازدهم دارای 4 مرحله و برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم دارای 2 مرحله می باشد.

 

هزینه ثبت نام آزمون 19اسفند 1401 سنجش چقدر است؟

هزینه ثبت نام آزمونهای  سنجش  از مبلغ 60 هزار تومان تا 130 هزار تومان  می باشد.

 

شهريه آزمونهاي آزمايشي سنجش دوازدهم به چه صورت است ؟
 

مبلغ هر آزمون تابستانه يا مرحله اي :حضوری 819هزار تومان -آنلاین 60 هزار تومان

مبلغ هرآزمون جامع: حضوری 130 هزار تومان غیر حضوری 90 هزار تومان

 

 برای دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 19اسفند  1401 سنجش به چه سایتی می توانند مراجعه نمایند؟

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون سنجش 19اسفند ماه و  دانلود سوالات  کنکور  1402 ، از طریق این مقاله قابل دریافت است. به قسمت دانلود آزمون های آزمایشی سایت یکشو www.1shoo.ir مراجعه کنید و سوالات آزمون های قلمچی، ماز ، گاج ، گزینه دو .. را دانلود کنید. دانلود سنجش 19 اسفند 1401

مهلت ثبت نام تا  1401/12/15     تمدید شد.