021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دانلود دفترچه سوالات گزینه دو 5 اسفند 1401

دانلود دفترچه سوالات گزینه دو 5 اسفند 1401

دانلود آزمون 5 اسفندماه گزینه 2 ( ادامه نیمسال دوم )

دانلود آزمون های گزینه دو 1401

[ دانلود دفترچه سوالات گزینه دو ]  در آزمون 5 اسفندگزینه دو  سوالات این آزمون  از نیمسال دوم دوازدهم  طراحی می شود و در کنار دروس دوازدهم از دروس سال یازدهم سوالات گزینش می شود . سوالات آزمون اسفند گزینه دو از کیفیت قابل توجه ای  برخوردار است و طراحان گزینه دو با وسواس خاصی سوالات  چهار گزینه ای  را انتخاب و طراحی می کنند . در کنکور سال 1401 حدود 80% تطابق با سوالات گزینه دو داشت که نشان می دهد سطح سوالات گزینه فوق العاده بالاست . به شما داوطلبان کنکور 1402 ( نوبت دوم ) پیشنهاد می شود ،در آزمون های موسسه گزینه ثبت نام کنید و عیار خود را محک بزنید  .

در آزمون 5 اسفندماه 1401 موسسه گزینه دو ،(دانلود  دفترچه 5 اسفندگزینه دو 1401)  با توجه به بودجه بندی آزمون های گزینه 2 مباحث دوازدهم رشته های تجربی ، انسانی ، ریاضی ، 100 % از نیمسال دوم  در این آزمون ادامه پیدا می کند   و در آزمون 5 اسفند از دروس پایه یازدهم  سوال طراحی حواهد شد  . آزمون 5 اسفند گزینه 2 می تواند محکی خوب برای داوطلبان کنکور سراسری باشد چراکه آزمون های این مجموعه یک ویژگی شاخص دارد و آن هم آزمون با مباحث بیشتر است برخلاف آزمون های قلمچی که از بودجه بندی با شیب پیشروی کمتری برخوردار است . به هر دلیلی اگر در آزمون های گزینه دو ثبت نام نکرده اید ، موسسه آموزشی یکشو در راستای کمک به شما عزیزان بلافاصله پس از برگزاری آزمون 5 اسفندگزینه 2  ،  دفترچه سوالات و پاسخنامه تشریحی این آزمون را در سایت یک شو بارگزاری خواهد کرد امید است شما سروران ایران زمین از این اطلاعات استفاده کرده و آینده ایرانمان را زیباتر تصویر کنید .

بودجه بندی آزمون 5 اسفندگزینه دو 

در آزمون 5 اسفند ماه دروس دوازدهم و یازدهم پیشروی خواهد داشت و تا پایان اسفند ماه در برنامه آزمون های گزینه 2 دروس پایه و 50% از نیمسال دوم دوازدهم به پایان می رسد . لذا شرکت در این آزمون فوق العاده مهم است چرا که در صورت عدم رسیدن به بودجه بندی آزمون 5 اسفند و 19 اسفند ماه کار سختی پیش روی داوطلبان کنکور تیر 1402 خواهد بود .

 

 

دانلود آزمون 21 دی ماز 1401 

دانلود سوالات آزمون 21 بهمن  قلمچی 1401

دانلود آزمون 5 اسفند سنجش 1401 ( کلیک کنید )

دانلود سوالات 25 فروردین 1402 سنجش (کلیک کنید )

 

برای آمادگی کنکور1402  در سال دوازدهم، در آزمون آزمایشی شرکت کنید که سوالات آن  بالاترین  شباهت را به کنکور  سراسری 1402 دارد و کارنامه و گزارش های مشاوره ای دقیق به شما ارئه می کند. آزمون های گزینه 2  تمام این شاخصه ها  را بصورت کامل دارد، دانش‌آموزان بعد از هر آزمون گزینه دو  ، یک  کارنامه جامع دریافت می کنند که تمام اطلاعات لازم درباره عملکرد این عزیزان  در آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این کارنامه هوشمند به دانش آموزان امکان تحلیل عملکرد خود و مقایسه این عملکرد با سایر دانش آموزان را امکان‌پذیر می سازد.

همچنین به دانش آموزان راهکارهای بسیاری  ارائه می کند که به بهبود عملکرد آنها در آزمون های پیشرو و موفقیت در کنکور 1402 ( نوبت دوم ) کمک می کند، اگر می‌خواهید قبل از آزمون اصلی با یک مجموعه تست هم محدوده با آزمون  تمرین کنید، موسسه گزینه 2  با پیش آزمون کار را برایتان ساده کرده است. فقط  کافیست از چند روز قبل از تاریخ آزمون اصلی  وارد بانک سوال، منوی آزمون های گزینه دو شوید و در پیش آزمون های تک درس ویژه مراحل ۲ تا ۹ و ۱۲ تا ۱۵ سال تحصیلی 1402 شرکت کنید. دقت کنید شما فقط به پیش آزمون های مرتبط با مراحلی دسترسی دارید که ثبت نام کردید. مراحلی هم که جمع بندی هستند، پیش آزمون ندارند.

تیزهوشان با موسسه تیزمکس ( کلیک کنید )

 

جهت دانلود آزمون ها آزمایشی تا زمانی که عضویت خود را در سایت فعال نکنید امکان دانلود برای شما وجود نخواهد داشت.

 

موسسه  آموزشی یکشو پیشرو در خدمات آموزشی نوین در ایران

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون قلمچی سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون سنجش سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون گاج سال تحصیلی 1401-1402 کلیک کنید!

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوالات امتحانی نهایی دوازدهم کلیک کنید !

بیشتر بخوانید : دانلود آزمون های آزمایشی !

بیشتر بخوانید : دانلود نمونه سوال امتحانی از دبستان تا یازدهم !

بیشتر بخوانید : دانلود کنکور دی 1401 

 

دانلود 25 آذر گزینه دو

 

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون 5 اسفند1401 گزینه دو ، دانلود دفترچه سوالات گزینه دو ،  آزمون های جامع انسانی گزینه دو  سال دوازدهم, آزمون های جامع گزینه 2 رشته  تجربی سال دوازدهم, آزمون 5 اسفند1401  گزینه دو رشته  ریاضی سال دوازدهم

دانلود دفترچه سوالات گزینه دو  5 اسفندماه  1401

دانلود آزمون 5 اسفندماه گزینه دو 1401 سوالات ب همراه پاسخ نامه

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات گزینه دو  از لینک زیر وارد کانال تلگرام موسسه شوید

ورود به کانال تلگرام

 

آیدی تلگرام konkor1shoo@

 دفترچه سوالات و پاسخ تشریحی و کلیدی آزمون گزینه دو 

سال دهم، یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی

 دفترچه سوالات آزمون 5 اسفند1401 گزینه 2 :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

 دفترچه پاسخ تشریحی آزمون 5 اسفند1401 گزینه 2 :

پایه / رشته تجربی ریاضی انسانی
دوازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
یازدهم دریافت  دریافت  دریافت 
دهم دریافت  دریافت  دریافت 

آزمون

بهترین و برترین مشاوره و برنامه ریزی  و بهترین آموزش کنکور در موسسه یکشو ، کاملا فوق حرفه ای و فوق تخصصی و بسیار دقیق بر اساس تفکر طراحان کنکور و امتحان نهایی در نهایت انتخاب رشته کاملا دقیق و فوق تخصصی برای قبولی در رشته های:

پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی

تا زمان کنکور با شما خواهیم بود.

شرایط و قوانین ثبت نام در آزمون های گزینه 2

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، متقاضیان کنکور ۱۴۰۲ (دانش آموزان پایه یازده به دوازده) می توانند در بیست مرحله آزمون گزینه 2 ثبت نام نمایند و در کنار این آزمون ها متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده خود، به محصولات و خدمات طلایی گزینه دو نیز دسترسی داشته باشند.

 هزینه ثبت نام در هر مرحله از آزمون های سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ گزینه دو   معادل با ۱۰۹,۰۰۰ تومان است.

هزینه ثبت نام مرحله دو تا ۲۰ ۲.۰۷۱.۰۰۰ تومان مهلت ثبت نام تا 2 اسفند ماه

امکان ثبت نام فردی به صورت 1 مرحله و یا چند مرحله ی مجزا و ناپیوسته وجود ندارد. به عنوان مثال ثبت نام در ۵ آزمون اول یا مراحل ۱، ۴، ۸ و… امکان پذیر نیست.

ثبت نام فردی از هر مرحله ای تا آخرین مرحله آزمون امکان پذیر است و بصورت نا پیوسته امکان پذیر نیست.

نکات مهم:

  1. شرایط برگزاری حضوری در هر شهر متناسب با شرایط آن شهر خواهد بود. برای اطلاع از وضعیت برگزاری حضوری، با نمایندگی در شهر خود تماس بگیرید.
  2. پس از ثبت نام به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد.

ثبت نام در آزمون های گزینه دو از دو طریق زیر امکان پذیر خواهد بود، پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت نام برای مشاوره ثبت نام و سوالات خود با نمایندگی تماس بگیرید و یا نکات مهم ثبت نام در آزمون های آزمایشی گزینه 2 را در سایت یکشو مطالعه کنید.