021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

دانلود آزمون ماز آذر 1401

دانلود آزمون ماز آذر 1401

دانلود آزمون ماز آذر 1401 / آزمون ماز یکی از آزمون های آزمایشی معتبر کشور در زمینه کنکور می باشد . آزمون ماز به صورت آنلاین برگزار می شود و سوالات آزمون ماز به صورت چهار گزینه ای طراحی می شوند و دانش آموزان برای شرکت در آزمون باید وارد سایت شوند و به سوالات پاسخ بدهند . در آذر ماه 1401 ، دو آزمون ماز در تاریخ های 2 و 3 آذر و 16 و 17 آذر برگزار می گردند . آزمون ماز 2و3 آذر 1401 در مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم به صورت تستی از مطالب مندرج در بودجه بندی آزمون طراحی شده است و همچنین آزمون ماز 16و17 آذر 1401 به صورت آنلاین از مباحث جامع تری برگزار می شود و ایستگاه مروری خاصی برای دانش آموزان در آستانه امتحانات میان ترم نیز می باشد . در ادامه این مقاله دانش آموزانی که نتوانسته اند در آزمون ماز شرکت کنند می توانند از طریق دانلود رایگان آزمون ماز 2و3 آذر و لینک دانلود رایگان آزمون 16و17 آذر ماز به سوالات آزمون دسترسی داشته و منبع مناسبی برای تمرین داشته باشند .

البته که آزمون های زیست ماز از طرفداران خاصی برخوردار است ولی در سال های اخیر آزمون های ماز شامل تمام دروس کنکور می باشند و دانش آموزان می توانند با شرکت در آزمون های این موسسه از سوالات تمام دروس بهره مند شوند.

 

دانلود آزمون 21 دی ماز 1401 (کلیک کنید )

 

دانلود آزمون های ماز موسسه یک شو

دانلود آزمون ماز 16 و 17 آذر 1401

یکی از آزمون های ماز در آذر ماه ، آزمون 16 و 17 آذر می باشد که دانش آموزان طبق برنامه ریزی فرصت دارند در این دو روز وارد سایت شده و به سوالات در زمان مقرر پاسخ دهند . در آزمون 16 آذر ماز که هم برای داوطلبان کنکور دی و کنکور تیر 1402 برگزار می شود از مباحث تعیین شده در بودجه بندی آزمون ماز سوالات طراحی شده اند که می توانید برای دانلود رایگان آزمون ماز 16 آذر اقدام کنید . داوطلبان کنکوری باید مد نظر داشته باشند که برای نتیجه گیری بهتر در سوالات کنکور سراسری استفاده از منابع مختلف به رشد دانش آموزان کمک می کند و حتما با دانلود آزمون 17 آذر 1401 ماز از این منبع سوالات مناسب نیز استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات قلم چی 1401

دانلود رایگان آزمون 16 آذر ماز به همراه پاسخنامه

تجربی ریاضی انسانی
دانلود دوازدهم تجربی 16 آذر ماز دانلود دوازدهم ریاضی 16 آذر ماز دانلود دوازدهم انسانی 16 آذر ماز
دانلود یازدهم تجربی 16 آذر ماز دانلود یازدهم ریاضی 16 آذر ماز دانلود یازدهم انسانی 16 آذر ماز
دانلود دهم تجربی 16 آذر ماز دانلود دهم ریاضی 16 آذر ماز دانلود دهم انسانی 16 آذر ماز

 

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات ماز از لینک زیر وارد کانال تلگرام شوید

ورود به کانال تلگرام

آیدی تلگرام konkor1shoo@

 

دانلود آزمون ماز 2 و 3 آذر 1401

طبق برنامه ریزی انجام شده در بودجه بندی آزمون های ماز در تاریخ 2 و 3 آذر 1401 آزمون ماز برای داوطلبان کنکور دی 1401 در قالب آزمون دی ماز و دانش آموزان و داوطلبان 1402 برگزار می گردد . در این آزمون مباحث جدید و بخشی از مباحث گذشته مورد سوال قرار گرفته اند که می توانید با دانلود رایگان آزمون 2 آذر ماز 1401 ، سوالات را حل کرده و خود را محک بزنید .

البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر قصد دانلود رایگان آزمون ماز 3 آذر 1401 را دارید حتما سوالات را در شرایط آزمونی و با رعایت زمان مجاز آزمون و عدم مراجعه به کتاب های درسی به حل سوالات آزمون ماز اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون سنجش 1401

دانلود رایگان آزمون 2 آذر ماز به همراه پاسخنامه

تجربی ریاضی انسانی
دانلود دوازدهم تجربی 2 آذر ماز دانلود دوازدهم ریاضی 2 آذر ماز دانلود دوازدهم انسانی 2 آذر ماز
دانلود یازدهم تجربی 2 آذر ماز دانلود یازدهم ریاضی 2 آذر ماز دانلود یازدهم انسانی 2 آذر ماز
دانلود دهم تجربی 2 آذر ماز دانلود دهم ریاضی 2 آذر ماز دانلود دهم انسانی 2 آذر ماز

 

فقط در کانال تلگرام قرار داده می شود

برای دانلود سوالات ماز از لینک زیر وارد کانال تلگرام شوید

ورود به کانال تلگرام

آیدی تلگرام konkor1shoo@

 

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون گزینه دو 1401

راهنمای شرکت در آزمون‌های ماز

آزمون هاى الکترونیکی ماز هر دوهفته يكبار برگزار می‌شود و بازه زمانی آزمون‌ها از ساعت ۸:۰۰ روز چهارشنبه تا ساعت ۱۴:۰۰روز پنج‌شنبه هست شما تو هر مرحله میتونین در هر ساعت از بازه که خواستید وارد آزمون شوید ، فقط فراموش نکنین که رأس ساعت اعلام شده برای اتمام بازه ، صفحه آزمون بسته خواهد شد و امکان ثبت پاسخ براتون وجود ندارد! پـس بایـد تا قبـل از این ساعت جـواب‌هاتون رو ثبـت کرده باشیـن. 

  • حتماً از مرورگر کروم استفاده کنید.
  •  ف…لترش..کن سیستم کامپیوتری یا تلفن همراه‌تون غیرفعال باشد

اگه بیشتر از یک یا چند دقیقه از صفحه نمایش‌ سیستم (لپ‌تاپ، کامپیوتر، تبلت یا تلفن همراه‌تون) استفاده نکنین و یا 𝑺𝒍𝒆𝒆𝒑 یا 𝑺𝒕𝒂𝒏𝒅𝒃𝒚 فعال شود: مرورگر، اجرای کد کانترِ زمان رو متوقف می‌کنه و برای اطلاع از زمان واقعی باید صفحه رو ریفرش کنین تا زمان‌سنج مرورگر فعال شود!!

در پایان حتما صفحه آزمون رو ریفرش کنید و برای هر دفترچه،روی گزینه پایان دفترچه کلیک کنین. بعد از اتمام بازه در هر مرحله؛چندین مدل كارنامه براتون صادر میشه،که می‌تونین عملکرد خودتون رو به‌صورت نمودار و با نمایش ارقام و پارامترهای مختلف،در پنج سطح متفاوت بررسی کنید.

بیشتر بخوانید : دانلود سوالات آزمون های گاج 1401

سوالات متداول درباره دانلود آزمون های ماز

چه زمانی دسترسی به آزمون ها فعال می گردد؟

معمولا بین 24 الی 48 ساعت بعد از برگزاری آزمون دفترچه سوالات به همراه پاسخ نامه بارگذاری می شود .

آزمون های ماز هر چند وقت یکبار برگذار می شود؟

آزمون های ماز هر دو هفته یکبار به صورت آنلاین برگذار می شود

آزمون های ماز شامل چند مرحله می باشند؟

طبق بودجه بندی ارائه شده توسط ماز 25 مرحله آزمون برای آزمون های ماز طراحی شده است.