حداقل رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹ منطقه ۱ ( ۱۰۰ کارنامه قبولی کنکور ۹۸ )

رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  : رشته دندانپزشکی به تربیت و آموزش متخصصانی می پردازد که در آن به تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان پرداخته می شود . بهتر است بدانید که دانشجویان رشته دندانپزشکی باید ۶ سال را در دو دوره ی ۲ ساله و ۴ ساله به تحصیل بگذرانند.

 

رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »  رشته دندانپزشکی , توجه داشته باشید که شما در صورتی که هدفتان قبولی در رشته ی دندانپزشکی است ، ۳ بار شانس قبولی و تحصیل در این رشته را دارید :

یکبار در انتخاب رشته سراسری ، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و نیز تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد.

رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »  رشته دندانپزشکی , توصیه می شود برای انجام یک انتخاب رشته ی صحیح و مطمئن و نیز قبولی در رشته ی مورد علاقه خود از رتبه قبولی های سال های اخیر رشته دندانپزشکی کمک بگیرید.

رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »  رشته دندانپزشکی , چرا که مهمترین اصل در موفق بودن یک انتخاب رشته ی حرفه ای ، اول از همه اطلاع از کارنامه و رتبه قبولی های رشته دندانپزشکی در کنکور های اخیر است که بسیار کارآمد و کمک کننده خواهد بود.

رشته دندانپزشکی , در اینجا تعداد زیادی از رتبه قبولی های رشته دندانپزشکی سال ۹۸ در کنکور سراسری در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

. همچنین جهت دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی و صحبت مستقیم با دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته ی دندانپزشکی می توانید از طریق شماره زیر تماس بگیرید. ۲۲۶۰۱۰۶۰

انتخاب رشته کنکور 1400

 

دانشگاه های دولتی روزانه پذیرنده رشته دندانپزشکی در کنکور سراسری ۹۹ – ۹۸

  رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »  رشته دندانپزشکی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته دندانپزشکی در دانشگاه های دولتی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد . دانشگاه های سراسری معروف که در دوره روزانه در رشته دندانپزشکی پذیرش دانشجو دارند شامل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی , علوم پزشکی تهران , علوم پزشکی ایران , علوم پزشکی اصفهان , علوم پزشکی تبریز , علوم پزشکی شیراز , علوم پزشکی البرز – کرج , علوم پزشکی اردبیل و … می باشند .  رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹ 

به کلیه داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در انتخاب رشته تجربی هستند توصیه می شود که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ را مطالعه نمایند تا لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در انتخاب رشته ۹۹ دانشگاه های سراسری پذیرش دارند را مشاهده کنند .

  رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »   برای قبولی در رشته دندانپزشکی چه رتبه ای نیاز است؟ در زیر رتبه تعدادی از پذیرفته شدگان رشته دندانپزشکی در سال ۹۸ به تفکیک دانشگاه و سهمیه در منطقه آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره رشته دندانپزشکی تماس بگیرید.

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی سراسری و آزاد
درصد و رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی
تراز و رتبه لازم قبولی رشته دندانپزشکی کنکور سراسری
تراز و رتبه لازم قبولی رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی ۹۸ در دانشگاه آزاد و دولتی؟
انتخاب رشته دندانپزشکی در کنکور سراسری ۹۹ ؟
تراز نمره قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۸؟
بازار کار رشته دندانپزشکی ؟
شرایط پذیرش و انتخاب رشته دندانپزشکی در کنکور ۹۹ ؟

رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »   این درصد ها و تراز ها تخمینی می باشند، چرا که با کاهش یا افزایش ظرفیت های قبولی ممکن است این پیشبینی دچار تغییر شود. ولی می توانیم این نوید را به شما بدهیم که اگر درصدها و رتبه شما بهتر از جداول زیر باشد شانس زیادی برای قبولی در رشته ی دندانپزشکی سراسری داشته باشید.

برنامه ریزی کنکور برای قبولی رشته دندانپزشکی دانشگاه دولتی ۱۴۰۰

  رتبه لازم برای قبولی دندانپزشکی ۹۹  »   با وجود صحت اطلاعاتی که در جداول آمده است اما داوطلبان نمی‌توانند فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیم‌گیری کنند زیرا این اطلاعات مربوط به سال ۹۸ است و فقط می‌تواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد و اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید ممکن است تغییراتی در روند گفته شده داشته باشد. ولی به طور کلی داوطلبان با آگاهی از درصد های خود می‌توانند یک دیدی برای انتخاب رشته پیدا کنند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. البته شرایطی مثل سهمیه و موارد دیگر می تواند در پذیرش دانشجو ها تاثیر گذار باشد.

انتخاب رشته کنکور 1400

کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور ۹۹ – ۹۸ در سهمیه منطقه ۱

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته دندانپزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور ۹۹ – ۹۸  در منطقه ۱
ادبیات فارسی ۷۰ ۸۰ ۷۰ ۸۰ ۶۰
عربی ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۷۰
دین و زندگی ۴۰ ۸۰ ۷۰ ۶۰ ۸۰
زبان انگلیسی ۵۰ ۶۰ ۴۰ ۷۰ ۶۰
زمین شناسی  ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰
ریاضی ۳۰ ۷۰ ۴۰ ۶۰ ۷۰
زیست شناسی ۴۰ ۶۰ ۶۰ ۷۰ ۷۰
فیزیک  ۳۰ ۴۰ ۶۰ ۴۰ ۴۰
شیمی ۴۰ ۵۰ ۷۰ ۶۰ ۵۰
رتبه در منطقه ۱ ۵۹۸۴ ۱۳۳۱ ۱۲۳۰ ۱۲۱۱ ۱۲۰۷
رتبه کشوری ۲۳۸۷۰ ۴۴۷۳ ۴۱۲۷ ۴۰۶۴ ۴۰۴۷
شهر محل سکونت  شیراز شیراز مشهد تبریز تهران
رشته محل قبولی ( روزانه ) دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی شیراز  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز 

کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور ۹۹ – ۹۸ در سهمیه منطقه ۲

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته دندانپزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور ۹۹ – ۹۸  در منطقه ۲
ادبیات فارسی ۵۰ ۷۰ * ۴۰ ۵۰
عربی ۴۰ ۷۰ * ۸۰ ۶۰
دین و زندگی ۶۰ ۵۰ * ۷۰ ۶۰
زبان انگلیسی ۳۰ ۱۰ * ۵۰ ۵۰
زمین شناسی  ۱۰ ۱۰ * ۱۰ ۱۰
ریاضی ۵۰ ۸۰ * ۶۰ ۴۰
زیست شناسی ۵۰ ۵۰ * ۷۰ ۸۰
فیزیک  ۴۰ ۷۰ * ۴۰ ۴۰
شیمی ۴۰ ۶۰ * ۶۰ ۵۰
رتبه در منطقه ۲ ۷۷۷۵ ۲۲۷۳ ۲۰۶۴ ۱۹۴۹ ۱۹۲۷
رتبه کشوری ۱۹۱۰۴ ۵۳۷۳ ۴۸۵۷ ۴۶۰۴ ۴۵۵۹
شهر محل سکونت  زاهدان اهواز داراب تهران اهواز
رشته محل قبولی ( روزانه ) دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی مشهد  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی ایلام  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی لرستان -خرم اباد  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی ایلام
حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته دندانپزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور ۹۹ – ۹۸ در منطقه ۳
ادبیات فارسی ۶۰ ۷۰ ۵۰ ۴۰ ۷۰
عربی ۸۰ ۹۰ ۶۰ ۶۰ ۷۰
دین و زندگی ۷۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰
زبان انگلیسی ۲۰ ۳۰ ۳۰ ۲۰ ۳۰
زمین شناسی  ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰
ریاضی ۷۰ ۴۰ ۶۰ ۸۰ ۶۰
زیست شناسی ۵۰ ۷۰ ۷۰ ۶۰ ۷۰
فیزیک  ۴۰ ۳۰ ۲۰ ۵۰ ۵۰
شیمی ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۵۰
رتبه در منطقه ۳ ۱۰۲۱ ۹۲۲ ۹۰۹ ۸۸۳ ۸۶۶
رتبه کشوری ۶۶۴۵ ۶۱۷۹ ۶۰۹۷ ۵۹۵۰ ۵۸۶۳
شهر محل سکونت  بندرامام خمینی گرگان اسلام‌شهر تاکستان رضوانشهر
رشته محل قبولی ( روزانه ) دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی لرستان -خرم اباد  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی گلستان -گرگان  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی اراک  دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زنجان دندانپزشکی|دانشگاه علوم پزشکی گلستان -گرگان