اعلام زمان آزمون تیزهوشان-ثبت نام و برگزاری
اعلام زمان آزمون تیزهوشان-ثبت نام و برگزاری
5 (100%) 1 vote[s]

اعلام زمان آزمون تیزهوشان-ثبت نام و برگزاری
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

اعلام زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان

 

متقاضیان آزمون مدارس تیزهوشان سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ جهت تحصیل در پایه هفتم و دهم می توانند در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان که برای دوره متوسطه اول احتمالا اردیبهشت ماه و برای دوره متوسطه دوم در فروردین ماه خواهد بود به ترتیب به سایت hoosh.medu.ir و سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده ، سپس با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور همگام ، جهت تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه اقدام نمایند .

 

امروزه تحصیل در مدارس تیزهوشان به هدفی بزرگ برای دانش آموزان تبدیل شده که هر ساله تعداد زیادی از آن ها موفق به ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان به منظور رقابت می شوند . البته به دلیل محدود بودن ظرفیت پذیرش دانش آموز در این مدارس ، تنها تعداد کمی از شرکت کنندگان پذیرفته خواهند شد .

مرکز سنجش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان با برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان قوی و توانا می کند . که از ویژگی های مدارس تیزهوشان می توان به داشتن جو علمی مناسب و کادری قوی اشاره کرد. کلیه متقاضیان تحصیل در پایه های نام برده می توانند در تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ به صورت اینترنتی جهت شرکت در آزمون مورد نظر خود ثبت نام کنند . اولین سوالی که برای داوطلبان مطرح می شود در خصوص اطلاع دقیق از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ برای هر یک از پایه های هفتم و دهم می باشد که در ادامه به پاسخ آن می پردازیم

 

 

 

 

 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰

با توجه به تغییرات ایجاد شده توسط مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان در روند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس تیزهوشان صرفا با شرکت در آزمون سنجش هوش و استعداد صورت می گیرد .

داوطلبان جهت ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور همگام قدام به تکمیل فرم مربوطه و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان پایه هفتم نمایند . زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۹۹ – ۱۴۰۰ از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه شروع شده و داوطلبان تا ۳ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند .

**** ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۲۶ بهمن شروع خواهد شد .****

 

 

 

 

 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۸ ، تغییراتی در نحوه برگزاری ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم به وجود آمد که موجب ادغام آزمون مدارس تیزهوشان پایه دهم و آزمون نمونه دولتی شد ، که به این ترتیب متقاضیان علاوه بر شرکت در آزمون تیزهوشان می توانند شانس خود را برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی نیز امتحان نمایند . داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون باید در یک بازه زمانی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده و اقدام به تکمیل فرم صبت نام نمایند .زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه شروع شده و داوطلبان تا ۳ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند . . در حال حاضر تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه دهم ۹۹-۱۴۰۰مشخص نشده است به محض کسب اطلاعات جدید این مقاله به روز رسانی می شود .

 

**** ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۲۶ بهمن شروع خواهد شد .****

 

اکیدا توصیه می شود شما مقاله انتخاب رشته سال نهم را نیز مطالعه بفرمایید

 

زمان ثبت نام میان پایه های مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰

در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹ مرکز ملی سنجش پذیرش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان اقدام به برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت در پایه هشتم مدارس تیزهوشان نمود که ثبت نام آن در مرداد ماه صورت گرفت . احتمال این امر که امسال نیز در میان پایه های مدارس تیزهوشان شاهد برگزاری آزمون باشیم وجود دارد که به محض کسب اطلاعات جدید این قسمت بروز رسانی می شود .

 

 

 

 

سوالات متداول

 

۱- ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ چه زمانی است ؟

احتمالا زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ همچون سال گذشته برای تحصیل در پایه هفتم دهه اول اردیبهشت ماه و برای تحصیل در پایه دهم نیمه دوم فروردین ماه خواهد بود .

 

۲- برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان باید به چه سایتی مراجعه نماییم ؟

متقاضیان آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم جهت ثبت نام باید به سایت hoosh.medu.ir و داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند .

 

۳- آیا ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم در یک بازه زمانی انجام می شود ؟

خیر . ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰ احتمالا در اردیبهشت ماه و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ احتمالا در فروردین ماه صورت می گیرد .

 

amirsoheil.gh

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات