021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی
your-alt
your-alt

آغاز ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

آغاز ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ + تمدید مهلت ثبت نام

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در ایران توسط سازمان سنجش برای پذیرش دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی در اردیبهشت سال 1401 برگزار می‌شود.

داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ می‌توانند در آزمون ثبت‌نام کنند. 

داوطلبان می توانند در یک رشته اصلی و یک رشته شناور در صورت دارا بودن شرایط (طبق ضوابط رشته‌های امتحانی درج شده در دفترچه راهنما) در آزمون ثبت‌نام کنند.

نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 1401

دواطبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد ابتدا باید به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org برای خرید کارت اعتباری ثبت‌نام (سریال ۱۲ رقمی) اقدام کنند و بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) و همینطور تهیه فایل عکس اسکن شده خود بر اساس توضیحات قید شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام ثبت نام خود را انجام دهند.

هزینه‌های ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

  • خرید کارت اعتباری ثبت‌نام به مبلغ صد و بیست و پتج هزار تومان (۱۲۵ هزار تومان) از سامانه خرید کارت اعتباری موجود در سایت سازمان سنجش.
  • پرداخت هزینه خدمات ارسال پیام کوتاه به متقاضیان به مبلغ هزار و دویست تومان (۱ هزار و ۲۰۰ تومان).

اگر متقاضی شرکت در دو رشته هستید برای هر رشته درخواستی باید کارت اعتباری را جداگانه خریداری بفرمایید.

مشاهده
اهمیت متن کتاب درسی در امتحانات نهایی و کنکور

ثبت نام آزمون ارشد 1401 موسسه یک شو

زمان برگزاری آزمون و توزیع کارت ورود به جلسه

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

متقاضیان لازم است از روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت تا روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سازمان سنجش پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون را تهیه کنند.

محل آزمون متقاضیان براساس استان و شهرستان مندرج در بند ۳۸ تقاضانامه تعیین می‌شود و متقاضیان باید با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر مورد نظر در تقاضانامه ثبت نام اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ تمدید شد

به دنبال انتشار اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰، اصلاحات دفترچه راهنمای این آزمون منتشر شد.

وی افزود: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز شنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

تاکنون ۲۶۷ هزار و ۸۵۵ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ ثبت نام کرده‌اند.

اصلاحات مربوط دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.

مشاور

69 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...