021 22 60 10 60 info@1shoo.ir 12 الی 19 تهران ، شریعتی

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 + پاسخنامه

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 + پاسخنامه

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 به همراه پاسخنامه کلیدی آزمون 3 دی قلم چی 1400 و پاسخ تشریحی آزمون قلم چی در این برگه قرار داده شده است . آزمون قلم چی هر دو هفته یکبار در سراسر کشور برگزار می شود و در بین موسسات دارای آزمون آزمایشی دارای بیشترین نفرات شرکت کننده می باشد .

دانلود آزمون قلم چی 1400

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 / دفترچه سوالات آزمون قلم چی دارای دو بخش عمومی و اختصاصی می باشد در بخش عمومی از دروس ادبیات ، عربی ، دین و زندگی و زبان دبیرستان و در بخش اختصاصی برای رشته ریاضی از دروس ریاضی و حسابان ، فیزیک و شیمی و در بخش اختصاصی برای رشته تجربی از دروس زمین شناسی ، ریاضی ، زیست ، فیزیک و شیمی و در بخش اختصاصی برای رشته انسانی از دروس ریاضی ، جامعه شناسی ، روانشناسی ، ادبیات اختصاصی ، عربی اختصاصی ، تاریخ ، جغرافیا و فلسفه سوالات طرح می شوند.

دانلود آزمون قلم چی 1400

 چگونه در آزمون قلم چی به تراز 7000 برسم

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 / برای آمادگی در آزمون های قلم چی شما باید به برنامه ریزی به مطالعه مداوم بپردازید و این نکته را مد نظر خود بدانید که آزمون های قلم چی برای سنجش شما نسبت به آموزش هایی که دیده اید طراحی شده اند و  فقط به تنهایی با آزمون قلم چی نمی توانید به موفقیت برسید . آموزش صحیح ، مطالعه برنامه ریزی شده ، تست زنی مداوم و مرور اصولی عواملی هستند که می تواند به شما کمک کند تا در آزمون قلم چی به موفقیت برسید.

همه ی این عوامل ذکر شده ملزم به این هستند که از راه مناسب به آن دست پیدا کنید . آموزش صحیح به وسیله دبیران برتر کنکور امکان پذیر است ، مطالعه برنامه ریزی شده و مرور به وسیله مشاوران توانا و تست زنی مداوم با انتخاب منابع مناسب کنکور انجام می شود.

دانلود آزمون های قلم چی 1401-1400 دوازدهم

دفترچه سوالات آزمون 24دی قلم چی 1400 به همراه پاسخ تشریحی آزمون 24 دی قلم چی 1400 در جدول زیر قرار داده شده است با کلیک بر روی هر رشته و پایه می توانید سوالات را مشاهده و دانلود نمایید

رشته / پایه دهم یازدهم دوازدهم
تجربی سوال

پاسخ 

سوال

پاسخ 

سوال 

 پاسخ

ریاضی سوال

پاسخ 

سوال

پاسخ 

سوال 

پاسخ 

انسانی سوال

پاسخ 

سوال

پاسخ 

 

سوال 

پاسخ 

 

کانال های کلید و سوالات رایگان قلم چی

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 / کانال های زیادی در روز قبل از آژمون قلم چی اقدام به انتشار سوالات و پاسخنامه می کنند ، هدف از ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی مثل آزمون قلم چی صرفا سنجش خودتون هست ، اینکه ببینید در یک آزمونی که شبیه به کنکور هست در هر درسی مثلا در درس ادبیات چند درصد میزنید یا در درس ریاضی چند درصد میزنید.

شما برای شرکت در این آزمون ها کلی هزینه کرده اید و همچنین برای شرکت در این آزمون ها کلی از وقت و انرژی خود را خرج میکنید.
واقعا شایسته نیست که روز قبل از آزمون بدنبال کلید آزمون هستید و موسسه یک شو به شدت با کلید آزمون روز قبل از برگزاری مخالف است، هیچ دلیل هم نمی تواند این حرکت را توجیه کند.

اگر نخوندید و نرسیدید به بودجه بندی آزمون؛ بروید سر جلسه و هرچه بلد هستید را بزنید
اما از روی کلید نزنید، حتی اگر شده به آزمون نروید اما از روی کلید نزنید.

دانلود کلید و دفترچه تشریحی قلم چی 1401-1400 دوازدهم

دانلود آزمون 24 دی قلم چی 1400 / کلید و دفترچه آزمون معمولا  5 ساعت بعد از آزمون منتشر می شود که ما حتما در اولین فرصت برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد .

تحلیل آزمون های قلم چی

تحلیل آزمون های قلم چی یکی از مهم ترین اقداماتی است که شما باید حتما بعد از آزمون انجام دهید حتما به یاد داشته باشید که بعد از آزمون به بررسی سوالات غلط و نزده خود بپردازید و به رفع اشکال و یادداشت نکات مهم آزمون بپردازید.حتما اگر در درسی درصد یا تراز پایینی کسب کرده اید سعی کنید دوبار همان درس را از خود امتحان بگیرید ،تسلط بر مباحث گذشته رمز اصلی موفقیت در آزمون های آزمایشی و در انتها در کنکور خواهد بود .

نفرات برتر آزمون 3 دی قلم چی 1400 رشته تجربی 

نفر اول : سبا رضائی دوازدهم تجربی

نفر دوم: ملیکا ملکی پور دوازدهم تجربی

نفر سوم :  مبینا معمارزاده دوازدهم تجربی

نفرات برتر آزمون 3 دی قلم چی 1400 رشته ریاضی 

نفر اول : زینب آشوری دوازدهم ریاضی

نفر دوم: علی حقانی زحمتکش دوازدهم ریاضی

نفر سوم :  مرتضی نقوی مقدم دوازدهم ریاضی

نفرات برتر آزمون 3 دی قلم چی 1400 رشته انسانی

نفر اول :سیده مهرناز سیدی دوازدهم انسانی

نفر دوم: ملیکا بهرامی دوازدهم انسانی

نفر سوم :  زینب غلامعلی زاده دوازدهم انسانی